HABERLER

Kurtlar Vadisi Pusu 247. Bölümünde Polat İntikam Peşinde!

Güncelleme: 19.02.2015 17:28

cover

Kanal D'nin merakla beklenen Kurtlar Vadisi Pusu 247. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Televizyon fenomeni Kurtlar Vadisi Pusu bu bölümüyle de izleyenleri ekran başına kilitleyecek. Bu akşam ekrana gelecek olan Pusu'da neler yaşanacak merak konusu oldu. Polat Alemdar annesinin intikamını alabilecek midir? Detaylar ve yeni gelişmeler bu akşam yayınlanacak yeni bölümünde...

Kurtlar Vadisi Pusu'nun merakla beklenen 247.bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümünde Polat Alemdar annesinin intikamını almaya devam ediyor.  Her Perşembe olduğu gibi nu hafta da kaldığı yerden devam edecek. Bu haftaki bölüm'de Polat Alemdar, Brendan'a tekrardan ulaşıyor. Fakat yeni gelen Lion komutanı İhtiyarlar heyeti başkanı Hoca'yı yakalıyor. Peki heyete saldırılardan sonra Polat nasıl bir tutum sergileyecek.

Kurtlar Vadisi Pusu, hafızalardan silinmeyecek yeni bölümüyle izleyicilerinin karşısına çıkıyor...

Polat Alemdar, hocayı kurtarmıştır ve minnettarlığını Brandon’ a yol hediyesi vererek gösterir. KGT ve Lion timinin karşılaşması, SİS ekibinin de katılımıyla sert bir çatışmaya dönüşür. Lion Timi komutanı, ayağının tozuyla ziyaretlerine devam ederken, Can Bey’le konuşacakları çok şey vardır.

Martin, Algis’e Cahit’le ilgili sırları anlatır. Bu sırada Cahit uzun zamandır beklediği Yüce Majeste ile görüşür. Fakat bu görüşme beklediği gibi gitmez. Tilki silahlarını almak için her yolu dener. Geri alana kadar da durmaya hiç niyeti yoktur. Leyla’yı ise büyük bir sürpriz beklemektedir.
BRANDON ÖLECEK Mİ ?

Kurtlar Vadis Pusu yeni bölümün en merak edilen konusu Brandon ve Polat Alemdar hesaplaşması olacak. Biritanya hizmetkarı Brandon Polat'ın annesinin öldürülmesinden sorumludur. Polat Alemdar ise annesinin yasını tuttuğu günlerde her yerde bu ismi aramaktadır. Son bölümde Brandon'a çok yaklaşan Polat Alemdar intikamını alabildi mi ?

CAHİT İÇİN BÜYÜK GÜN

Kurtlar Vadisi Pusu'nun James Bond'u Cahit için büyük gün. Cahit sonunda Yüce Majeste'nin gözüne girmiştir ve Majeste Cahit ile görüşmeyi kabul etmiştir. Peki Cahit gerçekten de tapınakçıların en tepesindeki isimle görüştürülecek midir? Bu sorunun cevabı Kurtlar Vadisi Pusu 246.bölümde...

Polat Alemdar, bir kez daha Brandon ile karşı karşıya gelir. Bu seferki karşılaşmaları o kadar kısa sürmeyecektir. Çünkü konuşacakları çok mesele vardır. Polat’ın Brandon hamlesine karşı cevap gecikmez, Lion timi çoktan alarma geçmiştir. Cahit, Yüce Majeste ile görüşmeye bu kez çok yakın olsa da tehlike peşini bırakmaz. Mankurt hakkındaki gerçekler gün yüzüne çıkmaya başlar. Üstelik ekibi de bu gerçeklerin farkına varmıştır. Fehmi büyük çabayla oluşturduğu konseyin iş başı yapması için sabırsızlanmaktadır. İstanbul sefirliği için görevlendirdiği Pusat ve Baltazar, birbirlerine üstün gelmek için her yolu denemeye başlar.

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  Koray Avcı’dan Müzik Şöleni!
  cover
  Hakan Taşıyan'dan Samimi Açıklamalar!
  cover
  Berdan'dan Alişan'a Şaşırtan Hediye!
  cover
  İbrahim Tatlıses'in Acı Günü!
  cover
  Viyana’dan Köprü ve Ötesi Rüzgarı Geçti!