HABERLER

Kürşat Başar Yeni Albümü İçin Tanıtım Gecesi Düzenledi!

Güncelleme: 17.02.2016 12:25

cover

“Keşke Burada Olsaydın" albümüyle müzikseverlerden tam not alan Kürşat Başar'ın yıldızlarla dolu ikinci albümü "Kaldığımız Yerden"  müzik severlerle buluştu.

Kürşat Başar “ Kaldığımız Yerden” isimli ikinci albümünün tanıtım gecesini de  albümde yer alan  sanatçı dostlarının da katılımıyla geçtiğimiz akşam Bebek’te bir eğlence mekanında gerçekleştirdi; Geceye katılan ve albümünün çıkış şarkısı  “Sana Söz Verdim”i seslendiren Ferhat Göçer, albümde yer aldığı için çok mutlu olduğunu söylerken, seslendirdiği şarkıyı aslında kendi albüme koyacağını ama yetişmediği için Kürşat Başar’ın albümünde seslendirdiği söyledi.  

Tanıtım gecesine katılan bir diğer isim Ömür Gedik’de  Kürşat Başar ile çok iyi dost olduklarını ve albümü çok beğendiğini paylaştı. Albümde “Kaldığımız Yerden” isimli şarkıyı seslendiren Nükhet  Duru,; “ Kürşat Başar, yaptığı her işle sevgimi ve saygımı kazanmış bir arkadaşımdır. Bu projede yer aldığım için çok mutluyum” dedi.

Geceye katılan bir diğer isim olan Soner Olgun ise albümde “Nerdesin” isimli şarkıyı seslendirdiğini söylerken; Şarkının çok az bilinen bir Zülfü Livaneli şarkısı olduğun sözlerine ekledi.  

Albümünde sanatçı dostlarına saksafonuyla eşlik eden Kürşat Başar’da albümüyle ilgili detayları anlattı. Kürşat Başar; "Kaldığımız Yerden ile birlikte, Leonard Cohen, Orhan Gencebay, Zülfü Livaneli, Deep Purple'ın efsane ismi Jon Lord, Nezih Ünen, Noel Molina Tejedor, Elcil Gürel Göçtü ve Şekip Ayhan Özışık gibi ülkemizin ve dünyanın ünlü müzisyenlerinin yeni ve klasikleşmiş bestelerinden oluşan rengarenk bir repertuvardan  oluşuyor''dedi.

Daha sonra sahnede dostlarıyla pasta kesen Kürşat Başar sahneye çıkarak  Nükhet Duru, Soner Olgun ve  Ferhat Göçer  ile birlikte  yeni albüm şarkılarını konukların beğenisine sundu.

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  Hakan Taşıyan'dan Samimi Açıklamalar!
  cover
  Berdan'dan Alişan'a Şaşırtan Hediye!
  cover
  İbrahim Tatlıses'in Acı Günü!
  cover
  Viyana’dan Köprü ve Ötesi Rüzgarı Geçti!