HABERLER

Küçük Hayranı Orhan Ölmez'i Şaşırttı!

Güncelleme: 15.09.2014 12:59

cover

Ankara Shoppin Fest kapsamında Yenimahalle’de geçtiğimiz günlerde sahne alan ünlü sanatçı Orhan Ölmez Ankara’lı hayranlarına doyumsuz saatler yaşattı.

Söylediği yöresel türkülerle izleyenleri adeta mest eden Orhan Ölmez “Ben bir alışveriş tutkunuyum keşke vaktim olsa bu festivalden yararlansam. Alışverişi çok seviyorum ama kararsızlıktan bir şey alamıyorum. Bir t-shirt almak için saatlerce mağaza içinde dolaşıyorum. Bu bazen yanımdakilere zulüm gibi geliyor.” dedi.

Yeni albümü “Türkü”den söylediği şarkılarla konser alanında çoşkulu saatler yaşatan Orhan Ölmez “Damla Damla” şarkısında dans etmek isteyince sahneye küçük bir hayranı fırladı. Küçük hayranıyla önce sohbet eden Orhan Ölmez küçük kıza “Benimle Dans Edermisin?” diye sordu. Küçük kızdan “Hayır” cevabı gelince konser alanında kahkahalar koptu.

Orhan Ölmez küçük hayranını ailesinin yanına gönderirken “Büyünce bana hayır dediğini ailen sana hatırlatsın. Çok pişman olacaksın” diyerek espiri yaptı. Daha sonra canlarım dediği Orhan Ölmez Fan kulüpten bir hayranıyla dans eden ünlü sanatçı büyük alkış aldı.

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  Koray Avcı’dan Müzik Şöleni!
  cover
  Hakan Taşıyan'dan Samimi Açıklamalar!
  cover
  Berdan'dan Alişan'a Şaşırtan Hediye!
  cover
  İbrahim Tatlıses'in Acı Günü!
  cover
  Viyana’dan Köprü ve Ötesi Rüzgarı Geçti!