HABERLER

Küçük Hayranı Orhan Ölmez'i Şaşırttı!

Güncelleme: 15.09.2014 12:59

cover

Ankara Shoppin Fest kapsamında Yenimahalle’de geçtiğimiz günlerde sahne alan ünlü sanatçı Orhan Ölmez Ankara’lı hayranlarına doyumsuz saatler yaşattı.

Söylediği yöresel türkülerle izleyenleri adeta mest eden Orhan Ölmez “Ben bir alışveriş tutkunuyum keşke vaktim olsa bu festivalden yararlansam. Alışverişi çok seviyorum ama kararsızlıktan bir şey alamıyorum. Bir t-shirt almak için saatlerce mağaza içinde dolaşıyorum. Bu bazen yanımdakilere zulüm gibi geliyor.” dedi.

Yeni albümü “Türkü”den söylediği şarkılarla konser alanında çoşkulu saatler yaşatan Orhan Ölmez “Damla Damla” şarkısında dans etmek isteyince sahneye küçük bir hayranı fırladı. Küçük hayranıyla önce sohbet eden Orhan Ölmez küçük kıza “Benimle Dans Edermisin?” diye sordu. Küçük kızdan “Hayır” cevabı gelince konser alanında kahkahalar koptu.

Orhan Ölmez küçük hayranını ailesinin yanına gönderirken “Büyünce bana hayır dediğini ailen sana hatırlatsın. Çok pişman olacaksın” diyerek espiri yaptı. Daha sonra canlarım dediği Orhan Ölmez Fan kulüpten bir hayranıyla dans eden ünlü sanatçı büyük alkış aldı.

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  Sibel Can'a İzmirlilerden Sevgi Seli!
  cover
  Gökhan Kırdar'dan Albüm Müjdesi!
  cover
  'Şampiyon' Filminin Fragmanı Yayınlandı!
  cover
  Tech Drone League 2.Etap Yarışları Başlıyor!
  cover
  'Rubato ile Başka Şarkı'nın Konuğu; Kubat!