HABERLER

Koray Avcı'dan "Senin İçin Değer"

Güncelleme: 21.03.2018 09:39

cover

Koray Avcı, yeni albümünün çalışmalarını tamamladı.

Ağustos 2015’te çıkardığı ‘Aşk İle’ isimli ilk albümünün ardından çıkış yakalayan ve geniş bir kitleye ulaşan Koray Avcı, Ocak 2016'da 'Hoş Geldin' teklisini yayınladı. Temmuz 2016'da yayınladığı "Sonra Dersin Ki"  albümüyle de müzikseverlerin karşınına çıktı, Dijital mecralardaki izlenme rakamları 400 milyonu geçen Koray Avcı, Avustralya, Avrupa ve Amerika turneleriyle birlikte yılda yaklaşık 180 konser vererek yoğun sahne çalışmalarına devam ediyor.

Koray Avcı'nın üçüncü solo albümü "Senin İçin Değer"  23 Mart Cuma günü satışa çıkacak. 15 şarkıdan oluşan albümde Koray Avcı'nın bir de şiir kaydı yer almakta. Albümde, Selda Bağcan, Arif Sağ, Onur Akın, Buray, Reşit Gözdamla, Nesimi Çimen gibi Türk müziğinin önemli isimlerinin eserlerini yorumladı. Düzenlemeleri ise Alper Atakan, Can Güngör, Engin Arslan, Göksun Çavdar, Mertali İçelli ve Tarık Ceran yaptı.

Albüme ismini veren "Senin İçin Değer" şarkısına, Kemal Başbuğ tarafından çekilen video klip albümle aynı anda yayınlanacak. Sanatçı, yeni albümünün ilk konserini de 1 Nisan'da günü Bostancı Gösteri Merkezi'nde gerçekleştirecek.

 

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  Hakan Taşıyan'dan Samimi Açıklamalar!
  cover
  Berdan'dan Alişan'a Şaşırtan Hediye!
  cover
  İbrahim Tatlıses'in Acı Günü!
  cover
  Viyana’dan Köprü ve Ötesi Rüzgarı Geçti!