HABERLER

Kıvanç Tatlıtuğ Ve Sevgilisi Huzuru Çadırda Buldu!

Güncelleme: 18.08.2014 09:21

cover

ABD tatillerinde karavan kiralayıp şehir şehir gezen Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer, doğadan kopamıyor. Datça'da çadır kuran yakışıklı oyuncu, sevgilisiyle doğanın içinde aşk tazeliyor.

Takvim'den Deniz Bayar'ın haberine göre yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, huzuru doğada buldu. Yaz başında stilist sevgilisi Başak Dizer'le birlikte soluğu Bodrum'daki evinde alan Tatlıtuğ, burada paparazzilerin sürekli kendisini takip etmesinden dolayı sıkılmıştı. Evinde bile rahat edemeyen Tatlıtuğ, isyan edip Bodrum tatilini kısa kesti. Daha sonra aşkıyla birlikte ABD'ye giden oyuncu, burada da 3 hafta kaldı. ABD tatilinde karavan kiralayıp şehir şehir gezen çift, mutluluklarına tam gaz devam ediyor.

ÇADIRI KURDU RUHU ARINDI

Yeni sezon öncesi tatiline ara vermeden devam eden Tatlıtuğ bu kez de soluğu Datça'da aldı. Saklı cennette Palamutbükü'ne giden oyuncu, burada ormanın içinde ıssız bir kampta çadır açtı. Sevgilisiyle birlikte aşk dolu anlar yaşayan Tatlıtuğ 3 gün ruhunu arındırdıktan sonra önceki gün soluğu Bodrum'da aldı. Oyuncu ve aşkı Başak Dizer, şu sıralar Yunanistan Adaları ve Türkiye arasında mekik dokuyor.

Datça'da Kocabahçe kampında 3 gün çadır kuran Tatlıtuğ ve Dizer, güne kuş sesleriyle uyanarak başladı. İkili, yemeklerini de kendi elleriyle hazırladı.

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  Hakan Taşıyan'dan Samimi Açıklamalar!
  cover
  Berdan'dan Alişan'a Şaşırtan Hediye!
  cover
  İbrahim Tatlıses'in Acı Günü!
  cover
  Viyana’dan Köprü ve Ötesi Rüzgarı Geçti!