HABERLER

Kiraz Mevsimi 23. Bölüm Yeni Fragmanı!

Güncelleme: 12.12.2014 14:01

cover

Kiraz Mevsimi her hafta olduğu gibi bu hafta da çok konuşulacak bir bölümle ekranlara gelecek. Kiraz Mevsimi 23. bölüm yeni fragmanını haberimizde bulunan videodan izleyebilirsiniz. Peki Kiraz Mevsimi 23. bölüm'de neler olacak. Öykü eski günlerine dönebilecek mi? Burcu ve Emre arasında neler yaşanacak? İşte cevapları.


Türkiye'nin en iddialı dizi Kiraz Mevsimi adından sıkça söz ettirmeye devam ediyor. Kiraz Mevsimi'nin yeni yayınlanan fragmanı da kısa süre içerisinde yüzbinlerce kişi tarafından izlenildi.

Kiraz Mevsimi hayranları dizi yayınlanmadan önce yeni bölümde neler olacağını merak etti. Peki Ayaz ve Öykü arasında neler yaşanacak?

KİRAZ MEVSİMİ 23.BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Ayaz eski hayatına dönmek için çabalarken, Öykü herkesten ve her şeyden uzaklaşır. Girdiği bunalım sonucu işinden olma, okulundan atılma tehlikesi yaşayan Öykü’nün kahramanı yine, onun telefonlarına dahi çıkmayan Ayaz olacaktır. Mete, Şeyma’yı baba evine götürür.

Ancak bu geri dönüş, özellikle Burcu için beklenmedik sonuçlar doğurur. Burcu-Emre’yle, Sibel- İlker’le bozuşurken; kadınlar bir kız gecesinde, erkekler de bir erkek gecesinde eteklerindeki tüm taşları dökerler. Öykü, Ayaz’ın ona hala aşık olup olmadığını anlamak için, kız gecesinde Sibel’in ona verdiği taktikleri gün boyu uygular.

Mete’yse Ayaz ve Öykü’yü bütün gün birbirine kenetleyecek bir buluşa imza atar. Bu arada Sibel, Burcu ve Öykü, yan yanayken eve, kimden geldiği belli olmayan özür mesajlı bir çiçek, herkesin kafasını karıştırır. Çiçeği yollayan gizemli kişinin ortaya çıkmasıysa, Öykü’nün hayatını birden bire değiştirecektir.
 

KİRAZ MEVSİMİ 22.BÖLÜMDE NELER OLDU?

Derin tarafından kaçırılan Öykü’nün izi bulunur. Öykü’nün İtalya’ya gitme olasılığı yüzünden Ayaz’la aralarına giren soğukluk devam etmektedir. Mete şirketle ilgili kötü haberi Şeyma’yla paylaşır; yaşadıkları evden çıkmak durumunda kalan ikili, bir süre çok sürpriz bir ismin evinde kalacaktır. Bu arada Rıza Şeyma’yı arayarak kafasını karıştırır ve onu zor duruma düşürecek bir teklifte bulunur.

KİRAZ MEVSİMİ 21.BÖLÜMDE NELER OLDU?

Mete ve Ayaz, Derin’in evine giderler ve içeri girerler. Derin evde yoktur. Sinirden deliye dönen Mete, eline geçirdiği beyzbol sopasıyla sağı solu dağıtmaya başlar. Ayaz, Mete’ye her ne kadar sakin olması önünde telkinlerde de bulunsa, Mete evin içindeki eşyaları kırıp dökmeye başlar. Bu sırada Derin ve Şeyma arasındaki yakınlaşma bir hayli artmıştır.

Evi yerle bir eden Mete ve Ayaz Derin’in sakladığı gizli CD’leri bulur. Bu CD’lerdeki videolar Derin hakkında çok gizli bir bilgiyi gün yüzünde çıkaracaktır.

CD’leri alıp herkesin önünde ortaya döken Ayaz, Derin’i bir daha asla karşılarına çıkmaması yönünde uyarır ve ona İstanbul’dan gitmesi için bir gün müddet tanır. Diyecek hiçbir şey bulamayan Derin odayı sessizce terk eder. Fakat her şey bununla sınırlı kalmaz. Evde yaşanan elektrik kesintisinden sonra Öykü ortalarda kaybolur. Derin giderken, foyasını ortaya çıkaran Ayaz’a en büyük darbeyi vurmak için Öykü’yü kaçırır. Bakalım Ayaz yeni bölümde Öykü’yü bulup Derin’e dersini verebilecek mi?

İlgili Foto ve Video Galeriler

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  Hakan Taşıyan'dan Samimi Açıklamalar!
  cover
  Berdan'dan Alişan'a Şaşırtan Hediye!
  cover
  İbrahim Tatlıses'in Acı Günü!
  cover
  Viyana’dan Köprü ve Ötesi Rüzgarı Geçti!