HABERLER

Kerem'den Kıvanç Tatlıtuğ Açıklaması!

Güncelleme: 29.01.2015 10:29

cover

 İstanbul Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Kulübü’nün düzenlediği ve 19 farklı kategoride en iyilerin belirlendiği ödüller, en başarılı isimleri buluşturdu.

Akatlar Mustafa Kemal Kültür Merkezi’nde yapılan törende Gülşen, Kerem Bürsin, Müjdat Gezen, Seda Bakan, Ayşe Kulin, Birsel Vardarlı ve Manga grubu ödül aldı. Cenk Durmazel-Erdem Uygan ikilisinin sunuculuğunu yaptığı gecede ikili izleyicileri sık sık gülümseterek konuklara renkli anlar yaşattı.

‘Stüdyom Londra'da’

‘En Başarılı Şarkı’ ödülünü alan Gülşen, özel bir kıyafet seçtiğini ve modacı arkadaşlarından da yardım aldığını söyledi. Londra’ya yerleşeceği yönündeki haberleri yalanlayan Gülşen, “Beste yaparken soyutlanmak istiyorsunuz. İşte o zaman farklı bir mekânda olmak istiyorum ve stüdyom Londra’da. O zamanlar gidiyorum” dedi.

‘KIVANÇ AĞABEYİM’

En iyi Erkek Oyuncu ödülüne layık görülen Kerem Bürsin, bu popülerliğe hiçbir zaman alışamayacağını ve her zaman bu heyecanı taşıyacağını belirtti.

Kıvanç Tatlıtuğ ile rekabet ettiği yönündeki haberlere değinen Bursin, “Kıvanç Tatlıtuğ benim ağabeyim ve böyle bir kıyaslama yapılması yanlış” dedi.

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  Hakan Taşıyan'dan Samimi Açıklamalar!
  cover
  Berdan'dan Alişan'a Şaşırtan Hediye!
  cover
  İbrahim Tatlıses'in Acı Günü!
  cover
  Viyana’dan Köprü ve Ötesi Rüzgarı Geçti!