HABERLER

Kerem'den Kıvanç Tatlıtuğ Açıklaması!

Güncelleme: 29.01.2015 10:29

cover

 İstanbul Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Kulübü’nün düzenlediği ve 19 farklı kategoride en iyilerin belirlendiği ödüller, en başarılı isimleri buluşturdu.

Akatlar Mustafa Kemal Kültür Merkezi’nde yapılan törende Gülşen, Kerem Bürsin, Müjdat Gezen, Seda Bakan, Ayşe Kulin, Birsel Vardarlı ve Manga grubu ödül aldı. Cenk Durmazel-Erdem Uygan ikilisinin sunuculuğunu yaptığı gecede ikili izleyicileri sık sık gülümseterek konuklara renkli anlar yaşattı.

‘Stüdyom Londra'da’

‘En Başarılı Şarkı’ ödülünü alan Gülşen, özel bir kıyafet seçtiğini ve modacı arkadaşlarından da yardım aldığını söyledi. Londra’ya yerleşeceği yönündeki haberleri yalanlayan Gülşen, “Beste yaparken soyutlanmak istiyorsunuz. İşte o zaman farklı bir mekânda olmak istiyorum ve stüdyom Londra’da. O zamanlar gidiyorum” dedi.

‘KIVANÇ AĞABEYİM’

En iyi Erkek Oyuncu ödülüne layık görülen Kerem Bürsin, bu popülerliğe hiçbir zaman alışamayacağını ve her zaman bu heyecanı taşıyacağını belirtti.

Kıvanç Tatlıtuğ ile rekabet ettiği yönündeki haberlere değinen Bursin, “Kıvanç Tatlıtuğ benim ağabeyim ve böyle bir kıyaslama yapılması yanlış” dedi.

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  Despina Vandi ile Kapanış!
  cover
  Serkan Çağrı, Buika'ya Eşlik Etti!
  cover
  Özcan Deniz'in Yeğen Sevinci!
  cover
  Karadeniz'in Genç İsimlerine Ustalardan Destek!
  cover
  Cem Karaca Klarnet Festivali'nde Anıldı!