HABERLER

Kenan Uçkan "Tavukları Pişirmişem" ile Karşınızda!

Güncelleme: 25.09.2014 14:50

cover

''Her Dilde Aşk''  adlı çalışmasıyla adını duyduğumuz Kenan Uçkan,yepyeni çalışması 'Yine Yeniden'' ile müzikseverlere tekrardan merhaba diyecek.

Dilber Ay'ın da okuduğu ve "Tavukları Pişirmişem" adı ile sevdiğimiz "Akşama Geleceğim" isimli parçasıyla müzik piyasasına yeniden bir merhaba diyen sanatçı, gerek soundu gerekse modern yorumu ile şarkıyı sevenlerin gönüllerinde farklı bir yer edinecek.

Kenan Uçkan'ın üç yıl aradan sonra, müzikseverlere tekrardan merhaba dediği çalışması, "Yine Yeniden" adlı maxi single'da üç eser bulunuyor. "Tavukları Pişirmişem" albümün açılış şarkısı özelliğini taşıyor, tüm müzikseverlerin bildiği üzere, eğlenceli bir şarkı olan bu hitti, "Yarısısın" adlı slov şarkı takip ediyor. Albümün son şarkısı yine hareketli bir şarkı olan "Ivır Zıvır"...

Sekiz Müzik Yapım etiketiyle dijital platformlarda ve raflarda yerini alacak çalışmanın, müzik yönetmenliğini ve aranjörlüğünü Töre Cengiz yaparken, Fenerbahçe’nin sezon şampiyonluğunda da taraftarların bir ağızdan söylediği, 'Tavukları Pişirmişem'in söz ve müziği Aziz Çelik'e aitken, diğer şarkılar yine albümün aranjörlüğünü de üstlenen Töre Cengiz’e ait. Çalışmanın mix ve mastering koltuğunda ise Suat Durmuş yer aldı.

Albümün ilk video klip çalışması Emre Küçükosman yönetmenliğinde "Tavukları Pişirmişem"e çekildi. İki ayrı mekan'da çekilen bu eğlenceli klipte, sanatçımız işten güçten bunalmış haftasonu çalışmaya gelen ve yediği tavuktan etkilenip değişik ve güzel bir hayal gören işadamını canlandırıyor.

"KENAN UÇKAN - TAVUKLARI PİŞİRMİŞEM" KLİBİNİ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN!!!

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  Koray Avcı’dan Müzik Şöleni!
  cover
  Hakan Taşıyan'dan Samimi Açıklamalar!
  cover
  Berdan'dan Alişan'a Şaşırtan Hediye!
  cover
  İbrahim Tatlıses'in Acı Günü!
  cover
  Viyana’dan Köprü ve Ötesi Rüzgarı Geçti!