HABERLER

'Kayahan'ın En İyileri' Albümünde Dev Buluşma!

Güncelleme: 23.09.2014 12:55

cover

'Kayahan'ın En İyileri' albümünde yer alan Mor Menekşe şarkısını Sezen Aksu, Nilüfer ve İpek Açar seslendirecek. Nakaratlarıysa Kayahan'ın kızı Aslı Gönül söyleyecek.

Çalışmaları yaklaşık 2 yıldır süren 'Kayahan'ın En İyileri' albümünde çok şaşırtacak bir üçlü stüdyoya girmeye hazırlanıyor. Murat Yıldırım prodüktörlüğündeki projede hemen her şarkının kimler tarafından söyleneceği açıklanmış, ancak Kayahan klasiklerinden biri olan 'Mor Menekşe'yle ilgili bilgilere ulaşılamamıştı. Albümde 'Mor Menekşe'yi Sezen Aksu, Nilüfer ve Kayahan'ın eşi İpek Açar birlikte seslendireceği ortaya çıktı. Şarkının asıl sürprizi ise nakaratların Kayahan'ın kızı Aslı Gönül tarafından seslendirilecek olması. Eşi ve kızının projede yer almasının yanlış anlaşılabileceğini düşünen Kayahan'ın bu fikre sıcak bakmadığı ancak sanatçılar ve prodüktörlerin bu konuda ısrarcı olduğu iddia edildi.

Daha önce de şaşırtmıştı!

Aslı Gönül 14 Şubat 2012'de  Kayahan'ın evinden online yayınlanan konserinde Adele'den 'Someone like you' adlı şarkıyı neredeyse hatasız söylemiş ve büyük beğeni toplamıştı.

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  Koray Avcı’dan Müzik Şöleni!
  cover
  Hakan Taşıyan'dan Samimi Açıklamalar!
  cover
  Berdan'dan Alişan'a Şaşırtan Hediye!
  cover
  İbrahim Tatlıses'in Acı Günü!
  cover
  Viyana’dan Köprü ve Ötesi Rüzgarı Geçti!