HABERLER

İPZ’14’te Makineler Makinelerle Konuşuyor!

Güncelleme: 06.08.2014 10:39

cover

Türkiye’nin en köklü dijital pazarlama organizasyonu İnteraktif Pazarlama Zirvesi, "Makineler Arası İletişim" M2M ve akıllı cihaz teknolojisi danışmanı Daniel Obodovski’yi ağırlıyor.

"The Silent Power: Internet Of Things" kitabının da yazarları arasında yer alan Daniel Obodovski, gelecek 10 yılın parlayan teknolojisi konumundaki M2M’in detaylarını 11 Eylül Perşembe günü gerçekleştirilecek CNBC-e, ntvmsnbc, KralPOP Radyo, KralPOP TV, Vogue ve GQ sponsorluğunda İPZ'14’te katılımcılarla paylaşacak.

Yerli ve yabancı pazarlama profesyonellerini dokuz yıldır bir araya getiren en köklü interaktif pazarlama zirvesi İPZ'14, teknoloji sektöründe 20 yıllık bir deneyime Daniel Obodovski’yi ağırlıyor.

Akıllı cihaz teknolojilerine uyum sağlama alanında dünyaca ünlü markalara hizmet veren Obodovski zirvede, gelecek on yıla damgasını vuracak, teknoloji destekli ekonomik büyümenin yeni amiral gemisi olarak da nitelendirilen M2M "Makineler Arası İletişim" teknolojisinden bahsedecek.

Nesnelerin İnterneti (Internet of Things) kavramının gelişim aşamasından bu yana birçok markaya konuyla ilgili eğitimler veren Daniel Obodovski bir önceki görevini Amerika’nın en güçlü bilişim şirketlerinden biri olan ve telekomünikasyon alanında da hizmet veren Qualcomm’da İş Geliştirme Direktörü olarak gerçekleştirdi. Daha öncesinde Motorola Almanya’da da görev alan Obodovski aynı zamanda nesnelerin İnterneti konusunda en kapsamlı bilgi kaynaklarından biri olan "The Silent Power: Internet Of Things" kitabının da yazarlarından biridir.

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  Koray Avcı’dan Müzik Şöleni!
  cover
  Hakan Taşıyan'dan Samimi Açıklamalar!
  cover
  Berdan'dan Alişan'a Şaşırtan Hediye!
  cover
  İbrahim Tatlıses'in Acı Günü!
  cover
  Viyana’dan Köprü ve Ötesi Rüzgarı Geçti!