HABERLER

İPZ'14'te #kralipz2014 WWT'ye Girdi!

Güncelleme: 11.09.2014 14:09

cover

Dokuz yıldır Eylül ayında binlerce pazarlama iletişimi profesyonelini tek bir çatı altında bir araya getiren Türkiye’nin en köklü İnteraktif Pazarlama Zirvesi - İPZ, bu yıl da yerli ve yabancı pazarlama profesyonellerini 11 Eylül Perşembe günü Swissotel The Bosphorus’ta buluşturdu. TTNET ve Türk Telekom Ana Sponsorluğunda Kral Grubu müzik ve medya sponsorluğunda "Dijital öldü. Yaşasın dijital!" teması altında gerçekleştirildi. İPZ’14’te pazarlama dünyasının en yeni trendlerini ve markaların yeni trendlere adaptasyon süreçleri yerli ve yabancı konuşmacıların liderliğinde masaya yatırıldı.

İnteraktif Pazarlama Zirvesi, yabancı konuşmacılarının yanı sıra her biri alanında uzman Türk konuşmacıları da tek bir platformunda buluşturuyor. TTNET Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı N. Mert Başar’ın açılış konuşmasını yaptığı zirvede N. Mert Başar; gerek reklamveren gerekse ajans tarafından 10’dan fazla profesyonel bilgi ve deneyimlerini aktardı.

Sahnede “Dijital Harakiri” yaptı!
Kral Grubu Genel Koordinatör Yardımcısı Abdullah Özdoğan, bu yıl İPZ’nin en fazla ses getiren ve eğlence sektöründe farkındalık oluşturan sunumlardan birini gerçekleştirdi. Müzik dünyasının iki başarılı ismi Demet Akalın ve Soner Sarıkabadayı'da Özdoğan’ın “Dijital Harakiri” başlıklı sunumunda kendisine eşlik etti ve Twitter'daki takipçileri ile bir oyun oynadı.

Demet Akalın bir sonraki albüm kapağında saçlarının ne renk olacağını sordu. Doğru bilen 1 kişiye sahne kostümünü ve bugüne kadar çıkan tüm albümlerinin imzalı kopyalarını hediye edeceğini açıkladı!

Soner Sarıkabadayı ise yeni şarkısının ilk satırını verdi. En güzel ikinci satırı yazan takipçisine yüzüklerinden birini ve bugüne kadar çıkan tüm singlelarının imzalı birer kopyalarını hediye edeceğini açıkladı!

Kral Grubu olarak bizde Kral POP Radyo'nun 16 Eylül'de hangi dünya starını bir dinleyicisi ile tanıştıracağımızı sorduk. Doğru cevap veren takipçilerimizden birine 12 Eylül 2014 - 31 Aralık 2015 tarihleri arasında sponsor olduğumuz tüm etkinliklere çift kişilik davetiye vereceğimizi açıkladık!

Kazananlar Kral Grubu'nun official Twitter hesabından açıklandı! ( www.twitter.com/KralGrubu )

Sunumla eş zamanlı başlatılan #kralipz2014 hashtagi ise takipçiler tarafından 10.000 adedin üzerinde post girişi yapılarak 20 dakika içinde Twitter Dünya Gündemi (WWT) ve Twitter Türkiye Gündemine (TT) 1.sıradan girdi.

 

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  Koray Avcı’dan Müzik Şöleni!
  cover
  Hakan Taşıyan'dan Samimi Açıklamalar!
  cover
  Berdan'dan Alişan'a Şaşırtan Hediye!
  cover
  İbrahim Tatlıses'in Acı Günü!
  cover
  Viyana’dan Köprü ve Ötesi Rüzgarı Geçti!