HABERLER

İlyas Yalçıntaş ile Periscope'ta Çok Özel!

Güncelleme: 02.07.2015 11:42

cover

Gezegen Mehmet, Periscope isimli uygulama ile yaptığı çekimleri, takipçileriyle an be an paylaşmaya devam ediyor. “Mehmet Gezegen” kullanıcı ismi ile Periscope uygulaması üzerinden daha önce bir çok sanatçı dostuyla takipçilerine canlı yayınlar yapan Gezegen Mehmet, bu kez “İncir” şarkısı ile son günlerin en popüler ismi olan İlyas Yalçıntaş ile birlikte bir yayın gerçekleştirdi. Gezegen Mehmet’in Periscope üzerinden gerçekleştirdiği canlı yayın anlık binlerce izleyici tarafından takip edilirken, yüzbinlerce beğeni aldı.

Gerçekleştirilen yayında İlyas Yalçıntaş, şarkılarını gitarı eşliğinde canlı seslendirirken, “Gül Bence” isimli yeni şarkısınıda İLK KEZ söyledi.

İlyas Yalçıntaş çok beğenilen “İncir” isimli şarkısını ve hikayesini de Gezegen Mehmet'in Periscope üzerinden yaptığı canlı yayınında anlattı...

Takipçilerin yoğun isteği üzerine canlı performans sergilemeye devam eden İlyas Yalçıntaş, yoğun istek alan “Olmazsa Olmazımsın” isimli şarkıyı da seslendirirken, hikayesini de anlattı.

Periscope üzerinden yapılan yayını izleyen binlerce takipçinin yoğun isteği üzerine “İncir” şarkısını bir kez daha seslendiren İlyas Yalçıntaş, kendisi gibi genç müzisyenlerede canlı yayında tavsiyelerde bulundu.

İlyas Yalçıntaş, yayına kendisinin de çok sevdiği “Mark Ronson feat. Bruno Mars - Uptown Funk” isimli şarkısında dans ederek veda etti.

Tüm bu ayrıntıları izlemek için aşağıdaki videoyu TIKLAYIN!

İlgili Foto ve Video Galeriler

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  Hakan Taşıyan'dan Samimi Açıklamalar!
  cover
  Berdan'dan Alişan'a Şaşırtan Hediye!
  cover
  İbrahim Tatlıses'in Acı Günü!
  cover
  Viyana’dan Köprü ve Ötesi Rüzgarı Geçti!