HABERLER

Hüsnü Şenlendirici “Avare” Kliplendi!

Güncelleme: 11.12.2015 11:46

cover

Türkiye’nin klarnet sesi olan Hüsnü Şenlendirici, üçüncü solo albümü “Hüsn-ü Avare” nin çıkış parçası “Avare” ile sevenlerinin karşısında!

15 Kişilik ekipten oluşan, yönetmenliğini Emre Erdem’in, görüntü yönetmenliğini ise Barış Konal’ın yaptığı klipte Hüsnü Şenlendirici’ye başarılı dansçı Deniz Yiğiter eşlik ediyor.

Bestesi Pachal Jaikishan ve R S Shankar Singh a ait olan şarkısının düzenlemesi ise Ceyhun Çelikten’e ait.Yaylı Düzenleme’sinin İsmail Tunçbilek’e ait olduğu “Avare” nin bağlamalarında yine ünlü müzisyen Tunçbilek’i görüyoruz.

Ayrıca konserlerinde de sanatçıyı yanlız bırakmayan müzisyen arkadaşları İlter Kurcala, Ömer Arslan, Emrah Günaydın ve Baran Aytaç ‘ı da enstrumanları ile Şenlendirici’ye klipte eşlik ediyor.

Sanatçının kulaklara klarnetin büyülü sesini taşıdığı 12 şarkıdan oluşan albümde farklı müzik ustalarının klasikleşmiş eserleri Hüsnü Şenlendirici’nin nefesinde yeniden hayat buluyor.

Sony Music etiketi ile yayınlanan “Hüsn-ü Avare” albümünün çıkış parçası “Avare” nin klibi bugün ilk kez Kral TV 'de yayınlandı.

 

İlgili Foto ve Video Galeriler

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  Zeki Müren Ölümünün 22. Yılında Anılıyor!
  cover
  Koray Avcı'ya İzmirlilerden Büyük İlgi
  cover
  Yıldız Tilbe Bursa'da Konser Verdi!
  cover
  Adana’da Sıla Coşkusu!
  cover
  Ebru Yaşar; 'Duam Belli Duyan Belli'