HABERLER

Hülya Avşar Konuğuna Saldırdı!

Güncelleme: 17.10.2014 15:05

cover

TV8'de yayınlanan Hülya Avşar Show'a Burak Hakkı ve Vine fenomeni Eylül Öztürk konuk oldu. Yaş konusu açılınca Hülya Avşar konuğu Eylül Öztürk'ün saçını çekti.

Instagram isimli sosyal medya fotoğraf-video paylaşım alanında ünlenen Eylül Öztürk, geçtiğimiz akşam Hülya Avşar'ın konuğu oldu. Çektiği  videolarla birçok takipçi kazanan Öztürk, yayında söylediği söz ile Hülya Avşar'ı çıldırttı.

"BEDBAHT GÖRÜNÜYOR"
Hülya Avşar konuklarından bir diğeri olan  Burak Hakkı'nın çok mutlu olduğundan bahsetti ve "Allah daha da mutluluğunu arttırsın ama görünüş itibarı ile bedbaht görünüyor, neden bilmiyorum" dedi. Bunun üzerine Eylül Öztürk'te buna katıldığını ve bunun çok dikkatini çektiğini söyledi.

SAÇLARINA YAPIŞTI
Eylül Öztürk ile Avşar bunun neden olabileceği konusunu tartışmaya başladılar. Avşar kızının "Neden acaba sakaldan mı?" demesi üzerine, Eylül Öztürk'ün Burak Hakkı'ya "Kaç yaşındasınız" sorusuna, Hakkı "42" cevabını verdi. Vine fenomeni'nin; "A yaştan" cevabını vermesi üzerine Avşar kızı çok sinirlendi Öztürk'ün saçlarına yapıştı.

HABERİN VİDEOSUNU İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN!!!

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  Hakan Taşıyan'dan Samimi Açıklamalar!
  cover
  Berdan'dan Alişan'a Şaşırtan Hediye!
  cover
  İbrahim Tatlıses'in Acı Günü!
  cover
  Viyana’dan Köprü ve Ötesi Rüzgarı Geçti!