HABERLER

Hülya Avşar "Çağatay'ı Getirin Bana"

Güncelleme: 31.10.2014 17:26

cover

Avşar kızı önceki akşam İstinye Park Borsa Restoran’da Çağatay Ulusoy ile birlikte yemek yedi.

Dışarıda gazetecilerin beklediğini öğrenen Ulusoy otoparktan çıkarak görüntü vermek istemedi. Ön kapıdan çıkan Avşar yaptığı açıklamalar ile tüm dikkatleri üzerine çekti.

Akşam yemeğinin ardından dışarıda bekleyen basın mensupları ile konuşan Avşar’a ‘Çağatay ile Serenay ikilisini tekrar bir araya mı getirmeye çalışıyorsunuz?’ sorusuna "ikisini de çok beğeniyorum ve yakıştırıyorum ama bu ikisinin vereceği bir karar" dedi.

Çağatay’ı çok beğendiğini de sözlerine ekleyen Avşar basın mensuplarından Çağatay’ın çapkın olduğunu öğrenmesi ile geri dönerek getirin bana Çağatay’ı demesi herkesi güldürdü. "Genç ve bekar o yüzden çapkın olması da normaldir" açıklamasını yaptı.

Yeni bir sinema filmine başlayacak olan Avşar filminde Rüzgar Erkoçlar ile birlikte rol alacağı haberleri sorulduğunda yönetmen Kutluğ Ataman ile birlikte konuştuk ve beraber Rüzgar Erkoçlar’ın bu projede olmasını istedik çok da yerinde oldu açıklamasını yaptı.

Kaya Çilingiroğlu ile sık sık birlikte görülen Avşar için arkadaşları Hakan Ural’ın onlar tekrar evlenir demesine de Avşar cephesinden açıklama geldi.

Hakan Ural için "vay Hakan vay" diyen Avşar "Kaya ile kızım için sık sık bir araya geliyoruz, kızımın babası ile birlikte zaman geçirmesi çok normal biz de doğal olarak karşılaşıyoruz".

Daha önce juri üyeliği yaptığı Yetenek Sizsiniz programında koltuğunu Özgü Namal’a devreden Avşar, Namal’ı da çok beğendiğini, ondan önceki kişiyi taklit etmediğini, kendisi gibi doğal olduğunu söyledi.

Yeni yayın döneminde seyirci karşısına çıkan, şov programı istenildiği gibi reyting almayan Avşar kanal sahibi Acun Ilıcalı’nın kararı ile yayın gününü Cuma’ya kaydırıldı.

Cuma günü yayın yapacak programın Beyaz Show ile karşı karşıya gelmesine de değinen Avşar "TV8 yeni bir kanal, emekleme döneminde daha ve bu tarz kararlar mutlaka olacak, Beyaz ile rekabet gibi bir şey söz konusu değil, bu şekilde denk geldi" açıklamasını yaptı.

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  Hakan Taşıyan'dan Samimi Açıklamalar!
  cover
  Berdan'dan Alişan'a Şaşırtan Hediye!
  cover
  İbrahim Tatlıses'in Acı Günü!
  cover
  Viyana’dan Köprü ve Ötesi Rüzgarı Geçti!