HABERLER

Hollywood Yıldızları İstanbul'u Fethetti!

Güncelleme: 21.10.2014 06:53

cover

'SkinTrade' filminin çekimleri için İstanbul'a gelen Hollywood yıldızları Tony Jaa, Ron Perlman ve Michael Jai White geçtiğimiz günlerde Kapalıçarşı ve Sultanahmet'i gezdi. Üçlü, eğlenceli fotoğraflar da çektirdi

Dünyaca ünlü oyuncu Dolph Lundgren'in senaryosunu yazıp başrol oynadığı 'SkinTrade' isimli filmin çekimlerinin bir kısmı geçtiğimiz günlerde İstanbul'da yapıldı. Çekimler için İstanbul'a gelen Hollywood yıldızları Tony Jaa, Ron Perlman ve Michael Jai White; çekim sonrasında Eminönü, Kapalıçarşı, Ayasofya ve Sultanahmet'te hem gezdi, hem de ilginç fotoğraflar çektirdi. 

Halı tezgahında halı dokuyup Sultanahmet Camii'nin önünde poz veren ünlü isimler; Sedat Kuyumculuk'tan yüklü miktarda alışveriş yaptı. Ron Perlman daha çok hediyelik eşya satın alırken, Tony Jaa ise vaktini halı dükkanlarında geçirdi. Perlman daha önce dünyada milyonlarca kişi tarafından izlenen 'Hellboy'u canlandırmış, Jaa izlenme rekorlarına sahip olan macera filmi serisi 'Ong Bak'ta başrol oynamıştı. Michael Jai White ise 'Batman Dark Knight' adlı filmde rol almıştı.

Günaydın

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  Hakan Taşıyan'dan Samimi Açıklamalar!
  cover
  Berdan'dan Alişan'a Şaşırtan Hediye!
  cover
  İbrahim Tatlıses'in Acı Günü!
  cover
  Viyana’dan Köprü ve Ötesi Rüzgarı Geçti!