HABERLER

Halit Ergenç Arjantin' de Kadınların Yeni Fenomeni Oldu!

Güncelleme: 31.03.2015 11:57

cover

‘El Cuarteto de Onur’ grubu Halit Ergenç'in canlandırdığı Onur karakterinden yola çıkarak klip hazırladı.

El Cuarteto de Onur (Onur Dörtlüsü) adlı grup ‘Binbir Gece’ dizisindeki ‘Onur’ rolüyle Arjantinli kadınların fenomeni olan Halit Ergenç için şarkı yaptı! Şarkının klibinde Ergenç, kendisini kovalayan kadınlardan kurtulmak için ağaca çıkıyor.

Halit Ergenç ile Bergüzar Korel’in rol aldığı ‘‘El Cuarteto de Onur’’ dizisi, yayınlandığı Güney Amerika ülkelerinde büyük ilgi görmeye devam ediyor.
Şili ve Kolombiya’da reyting rekoru kıran dizinin yıldızı Ergenç, Arjantin’de kadınların yeni fenomeni oldu. Kadınların başarılı oyuncuya ilgisi özel olarak hazırlanan bir kliple tiye alındı.

‘BÜTÜN KADINLAR ONUR’LA BERABER’

‘El Cuarteto de Onur’ (Onur Dörtlüsü) adlı grubun Ergenç’in canlandırdığı Onur karakterinden yola çıkarak yaptığı ‘El Cuarteto de Onur’ Klipte Ergenç, kendisini kovalayan kadınlardan kurtulmak için ağaca çıkıyor. Klip, Arjantin’de Twitter’ın en çok konuşulanları listesine girdi.

Bir heykel, yakışıklı oyuncuyu gördüğünde canlanıp dile geliyor. Hayranları, Ergenç’le fotoğraf çektirmek için birbirleriyle yarışıyor. Genç-yaşlı tüm Arjantinli kadınlar sokakta Halit Ergenç’i kovalıyor.

 

İlgili Foto ve Video Galeriler

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  Hakan Taşıyan'dan Samimi Açıklamalar!
  cover
  Berdan'dan Alişan'a Şaşırtan Hediye!
  cover
  İbrahim Tatlıses'in Acı Günü!
  cover
  Viyana’dan Köprü ve Ötesi Rüzgarı Geçti!