HABERLER

Halil Sezai Açıkhava’yı İsyan Ettirdi!

Güncelleme: 15.08.2014 10:47

cover

Pera Event organizasyonunda ve Kral Grubu medya sponsorluğunda gerçekleştirilen Turkcell Yıldızlı Geceler’de sahne alan Sibel Can birbirinden ünlü konukları ve merdivenler dahil Açıkhava’yı hıncahınç dolduran sevenlerine unutulmaz bir  gece yaşattı.

Sibel Can, özel repertuarı, muhteşem kostümleri ve ünlü konukları ile eşi benzeri olmayan bir konsere imza attı. Seslendireceği parçaları, dinleyicileriyle birlikte Officailsibelcan Instagram hesabı üzerinden belirleyen sanatçı hıncahınç dolu Açıkhava Sahnesi’nde seyircileri mest etti. Başta Diva Bülent Ersoy olmak üzere Yıldırım Mayruk, Barbaros Şansal, Canan Yaka, Erhan Yazıcıoğlu gibi pek çok ünlü ismin akın ettiği konsere seyirciler büyük ilgi gösterdi. Sibel Can’ın muhteşem sahne performansının yanı sıra, giydiği 4 ayrı kostüm de geceye damgasını vurdu.

Halil Sezai Açıkhava’yı isyan ettirdi!

Konserin açılışını kırmızı şifon bir kostüm ile yapan sanatçı, orkestrasının enstrümantal performansının ardından sahnesine konuk ettiği Halil Sezai ile birlikte yeniden hayranlarının karşısına geçti. İlk kez sahnede frak giyen Halil Sezai seslendirdiği şarkılarla olduğu kadar alışık olmadığımız tarzıyla da büyük beğeni kazandı. ‘İsyan’ parçasını Sibel Can ile birlikte seslendiren Halil Sezai’ye tüm Açıkhava hep bir ağızdan eşlik etti.
Ardından ‘Lale Devri’ parçasına, sahneden inip seyircilerin arasında devam eden Sibel Can hayranlarının yoğun ilgisi ile performansını sürdürdü.

Sibel Can ve Erdem Kınay’dan “Alkışlar”

Konserin ikinci bölümünde sahneye siyah ipli bir kostümle çıkan Sibel Can’a bu kez Erdem Kınay eşlik etti. Sibel Can, Erdem Kınay ile birlikte  ‘Alkışlar’ isimli hareketli parçada hayranlarına kısa bir dans gösterisi yapmayı ihmal etmedi. Konser için özel olarak tasarlanan ışık sistemi sayesinde ise Açıkhava’da adeta bir şölen havası oluştu. Kostümlerinin tamamı Canan Yaka tarafından hazırlanan Sibel Can, son olarak sarı şifon kostümü ile sahneye çıktı ve hepimizin hafızalarına kazınan dans şovu ile Açıkhava’yı çoşturdu.
Sibel Can, gece geç saatlere kadar süren konserin sonuna kadar hayranlarını muhteşem performansı ile büyüledi.

Sibel Can’a ağır misafir

Sibel Can’ın sahneye çıkmasına çok az bir süre kala izleyiciler arasındaki yerini alkışlar arasında alan Bülent Ersoy, Sibel Can’ı konser boyunca ilgiyle izledi. Sibel Can, Bülent Ersoy’un elini öperek hoşgeldiniz derken, konser sonunda Sibel Can’ı övgü dolu sözler ile tebrik eden Diva’ya Açıkhava’da ilgi büyüktü.

 

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  Koray Avcı’dan Müzik Şöleni!
  cover
  Hakan Taşıyan'dan Samimi Açıklamalar!
  cover
  Berdan'dan Alişan'a Şaşırtan Hediye!
  cover
  İbrahim Tatlıses'in Acı Günü!
  cover
  Viyana’dan Köprü ve Ötesi Rüzgarı Geçti!