HABERLER

Güldür Güldür Show'da Nazan Şoray Sürprizi!

Güncelleme: 23.01.2015 10:24

cover

Güldür Güldür Show'da bu akşam Nazan Şoray rüzgarı esecek. Güzel sesiyle konuklara müzik şöleni yaşanırken; birbirinden eğlenceli skeçlerle kahkaha dolu anlar yaşanacak.

Ekranların fenomen eğlence programı BKM yapımı Güldür Güldür Show, kahkaha dolu skeçleriyle bu akşam Show TV ekranlarında izleyicileriyle buluşacak. Güldür Güldür Show’a yeni bölümünde; Nazan Şoray konuk olacak.

Meslek liseliler Bilal, İbrahim ve Mustafa, kız meslek lisesinin tiyatro oyununda oynamak için oyuncu seçmesine katılırsa neler yaşanır? Kolej çocukları meslek liselilerini bu sefer yenebilecek mi? Mehtap ve Nezaket hangi üçlüyü seçecek?

Sosyal medya terapisti Mehtap hastaları Hüseyin, Yeter, Sinem İbrahim ve Burcu'yu tedavi edebilecek mi? Hüseyin'in sosyal medya terapisinde ne işi olabilir? Nazan Şorayhangi probleminin tedavisi için kliniğe gelmiş olabilir?

Çok zengin bir işadamı ve manken olan Mesut, kendisi gibi zengin ailenin kızı Mehtap’a talip olacak? Mehtap ile aşk yaşayan şoför Bahadır Mesut'un kızı almasını engelleyebilecek mi? Bahadır'ın nazarı çok değen akrabası Şevket Mehtap'ı istemeye gelirse neler yaşanır?

Buldukları bütün kurslara katılan Yeter ve kocası Bilal bu sefer de kayak dersine katılırsa neler yaşanır? Yeter'in bulduğu kayak hocası Hüseyin gerçekten başarılı bir kayakçı olabilir mi?

Hepsi ve bol bol kahkaha bu hafta Güldür Güldür Show’da!

Güldür Güldür Show, kahkaha dolu skeçlerin yer alacağı yeni bölümüyle, bu akşam saat 20.00’de Show TV’de!

İlgili Foto ve Video Galeriler

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  Hakan Taşıyan'dan Samimi Açıklamalar!
  cover
  Berdan'dan Alişan'a Şaşırtan Hediye!
  cover
  İbrahim Tatlıses'in Acı Günü!
  cover
  Viyana’dan Köprü ve Ötesi Rüzgarı Geçti!