HABERLER

Grup Gündoğarken ve Yeşim Salkım'dan "Şeker Oğlan"

Güncelleme: 16.07.2014 11:41

cover

Uzun yıllardır müzik sektöründe önemli işlere imza atan ekip; şimdi İşimiz Müzik markasıyla yeni ve farklı projeler hazırlıyor. Çeşitli sanatçı ve müzik gruplarını ikili olarak, kendi şarkılarının yanı sıra farklı konseptlerde buluşturuyor.

İşimiz Müzik’in bu yaza damgasını vuracak projelerinden biri “Yeşim Salkım ve Grup Gündoğarken”... Türk Pop Müziğine pek çok hit kazandırmış, şarkıcı / oyuncu Yeşim Salkım ve yine Türk Pop Müziğinin önemli gruplarından Grup Gündoğarken birlikte yeni bir projeye imza atıyorlar. Kendi tarzlarının dışında, herkesin bildiği ve sevdiği, dillerden düşmeyen halk şarkılarını yeni, farklı, modern düzenlemeyle müzikseverlerle buluşturuyor.

İlk notalarından itibaren insanı içine alan, eğlenceli şarkılarımızdan “Şeker Oğlan”; şimdi de Yeşim Salkım ve Grup Gündoğarken’in sesinden, çok sesli ve Balkan havasında...

Düzenlemesini Serkan Uz’un yaptığı “Şeker Oğlan”, 2014 yazına neşe katacak. Kendi şarkılarının yanı sıra, “Şeker Oğlan” ve halk şarkılarının farklı düzenlemeleriyle Yeşim Salkım ve Grup Gündoğarken projesi, konserlerle tüm sevenlerine ulaşacak.

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  35 Yıldır Aşk'la!
  cover
  Engelsiz Mikrofon Radyo Ödülleri Sahiplerini Buldu
  cover
  Nuray Hafiftaş Ölüm Yıldönümünde Anılıyor!
  cover
  Buse Varol, Alişan Çiftinin Bebekleri Dünya'ya Geldi!
  cover
  Doğu'nun Hikâyesi Müzikseverlerle Buluştu!