HABERLER

Gala Gecesinde Sahnede Yıldızlar Var!

Güncelleme: 02.05.2016 17:49

cover

7 Sanatçı, yeni şarkılarını ilk kez bu gece seslendirecek!

Radyo Dünyasının Birincileri 6 Mayıs'ta Ödüllerini Alacak.

Bu sene 2. si düzenlenen Türkiye'nin en büyük radyo ödül organizasyonu olan Radyo Akademi Ödülleri'nde sektörün en başarılı radyo ve radyocuları Türkiye'de ilk radyo yayının başladığı  6 Mayıs tarihinde ödüllerine kavuşuyor.  

Dünyanın en güvenilir sistemlerinin başında gösterilen "Facebook Oylama Sitemi" Türkiye'de ilk kez bu organizasyonda kullanıldı.

Rafet el Roman, Kendi, Zeo, Suadiye, Orhan Ölmez, Ahmet Selçuk İlkan ve Suat  Suna yeni şarkılarını ilk kez bu gece sevenleriyle buluştururken Aynur Aydın ve Tuğba Özerk de  performanslarıyla sahnede olacak.

Gecenin sunuculuğunu oyuncu Murat Serezli ve TRT FM programcısı Banu Karakuş üstlenirken, Türkiye'de ilk defa bir gala gecesinde bir bayan, NTV Radyo Spikeri Öykü Özdoğan, gecenin sunumuna dış ses olarak katkıda bulunacak.

Bu yılki organizasyona Beykoz Belediyesi ev sahipliği yaparken İstanbul Büyükşehir Belediyesi  ve Fonex Kozmetik katkıda bulunuyor. 

Organizasyonu İiyi İşler tarafından gerçekleştirilen Radyo Akademi Ödülleri gala gecesi canlı olşarak Kral TV, TMB TV ve 50 yerel televizyon kanalından aynı anda yayınlanacak.

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  Koray Avcı’dan Müzik Şöleni!
  cover
  Hakan Taşıyan'dan Samimi Açıklamalar!
  cover
  Berdan'dan Alişan'a Şaşırtan Hediye!
  cover
  İbrahim Tatlıses'in Acı Günü!
  cover
  Viyana’dan Köprü ve Ötesi Rüzgarı Geçti!