HABERLER

Funda Arar'dan "Hayatın Hesabı"

Güncelleme: 05.01.2015 11:49

cover

Funda Arar, yeni albümü ‘Hoşgeldin’in ilk klibiyle bugünden itibaren televizyon kanallarında olacak.

Sözleri Günay Çoban’a müziği ise Febyo Taşel’e ait olan ‘Hayatın Hesabı’ isimli parçanın klibi Nihat Odabaşı yönetmenliğinde çekildi. Bir film setini anımsatan ve klip için büyük bir titizlikle özel hazırlanan dekorda, hayattan izler taşıyan birçok hikaye tiyatral bir dille anlatıldı.

Klipte Özgür Masur imzalı uzun siyah bir elbise giyen Funda Arar, sesiyle olduğu kadar görüntüsüyle de izleyenlerin büyük beğenisini toplayacak. İki yıl aradan sonra dinleyicileriyle buluşturacağı ‘Hoşgeldin’ albümü için çok heyecanlı olduğunu belirten Funda Arar’ın; Günay Çoban, Febyo Taşel, Yıldız Tilbe, Ragga Oktay, Burcu Tatlıses, Soner Sarıkabadayı, Bora Duran, Şakir Askan, Burhan Bayar, Zeki Güner, Şebnem Sungur, Ümit Sayın ve Gökhan Tepe gibi isimlerin imzası bulunan albümü, çok yakında raflarda yerini alacak.

Klibin yönetmeni Odabaşı, ‘İnsanlar hayatta birçok planlar yapar. Fakat her zaman hayat, kendi istediklerini sunar insana. Biz de bu klipte insan hayatından kesitler sunduk, dramatik hikayeler anlattık. Funda Arar da bu hikayelerin sözcüsü gibi şarkısını söylüyor’ diyerek, klibin ödül almasını umduğunu belirtti.

‘Hoşgeldin’ albümünde Funda Arar’ın hayat arkadaşı Febyo Taşel, prodüktör ve aranjör olarak yer alıyor.

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  Hakan Taşıyan'dan Samimi Açıklamalar!
  cover
  Berdan'dan Alişan'a Şaşırtan Hediye!
  cover
  İbrahim Tatlıses'in Acı Günü!
  cover
  Viyana’dan Köprü ve Ötesi Rüzgarı Geçti!