HABERLER

Flaş! Yapımcısından Bülent Ersoy'un Sağlığı Hakkında Açıklama!

Güncelleme: 22.10.2014 17:32

cover

Türk sanat müziğinin Diva'sı Bülent Ersoy'un, bir haftadır özel bir hastanede tedavi gördüğü haberleri gündemde bomba etkisi yarattı.

Her sabah Uçankuş Tv’de yayınlanan ‘Magazin Merkezi’nde bu haberlere açıklık getirildi! Bülent Ersoy’un yapımcısı Fevzi Siverek gündemde yer alan haberleri sadece Uçankuş Tv’ye anlattı. Haberlerin kısmen doğru olduğunu dile getiren Siverek şunları sarffetti:

“Bülent Ersoy sağlıklıdır! Zaten zaman zaman hastaneye gidiyor! Böbreğinde taş var ve bundan dolayı doktorların lazerle alma durumu söz konusu!..” dedi.

Ersoy’un dinlenme maksatlı hastanede bulunduğunu söyleyen Siverek sözlerine şöyle devam etti: “Bülent Ersoy hem dinlenmek hem de tedavi altında olma maksadıyla hastanede kalıyor! Ciğerinde lekeler, ayağında yaralar olduğu haberleri yalandır!”

Geçmişte sahnede yaşadığı talihsiz durumdan dolayı bir böbreğinin olmadığını ifade eden Siverek, “Malum saldırı olayından sonra böbreğini kaybetmişti. Zaten bu durumdan dolayı tedbirli davranılıyor! Fakat sağlık durumu gayet iyi! Bu akşam ya da yarın hastaneden çıkmayı düşünüyoruz!..” diyerek çıkan haberlere son noktayı Uçankuş TV’de koydu!..

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  Hakan Taşıyan'dan Samimi Açıklamalar!
  cover
  Berdan'dan Alişan'a Şaşırtan Hediye!
  cover
  İbrahim Tatlıses'in Acı Günü!
  cover
  Viyana’dan Köprü ve Ötesi Rüzgarı Geçti!