HABERLER

Flaş! Ünlü Şarkıcı Hayatını Kaybetti!

Güncelleme: 02.12.2014 15:59

cover

Tanju Okan’ın ölmeden önce “Benden sonra şarkılarımı sen seslendirirsin” dediği manevi oğlu şarkıcı Berç Okan Atanasyan hayatını kaybetti.

Kötü haberi ünlü sanatçı Onur Akay Twitter adresinden duyurdu. Tanju Okan’ın manevi oğlu ve sahnelerin sevilen ismi Berç Okan Atanasyan’ın hayatını kaybettiğini yazan Türk sanat müziği sanatçısı Onur Akay, sanatçının fotoğrafını paylaştı. Akay, 'Berç Okan, hepinizin 'Bizimkiler' dizisinde 'Mine' olarak tanıdığı ve benim de manevi annem olan ünlü oyuncu Müjgan Ağralı’nın da çok yakın dostuydu. Müjgan annem bana, ‘Türkiye koca yürekli adamın değerini bilemedi’ dedi. Uzun süre yoğun bakımda kalan ve karaciğer yetmezliği nedeni ile hayatını kaybeden Berç Okan'ın cenazesi, 3 Aralık Çarşamba günü Saat 13:00'da  Feriköy Vartanants Kilisesi'nde gerçekleştirilecek törenin ardından, Şişli Ermeni Mezarlığı'nda son yolculuğuna uğurlanacak. Renkli sesi ile tanınan sanatçının sevenlerine ve ailesine başsağlığı dilerim.’ dedi.

37 yıl New York’ta caz müziği yaptıktan sonra Türkiye’ye dönerek Beyoğlu'nda sahne almaya başlayan Berç Okan, 2008 yılında sanatçı dostları için "Dumansız Eğlence" adlı bir gece düzenleyerek gündeme gelmişti. "Benim En İyi Dostum İçkim Sigaram" şarkısıyla tanınan Tanju Okan'ın manevi oğlu olan Berç Okan, partinin başında "Bu gece sigarasız eğleneceğiz" demişti. Ancak davetliler, sigarasız eğlenceye bir saat dayanabilmişti. Geceye, Mehmet Aslantuğ, Arzum Onan, Ferdi Özbeğen, Can Gürzap, Tarık Ünlüoğlu ve Ege gibi ünlü isimler katılmıştı.

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  Hakan Taşıyan'dan Samimi Açıklamalar!
  cover
  Berdan'dan Alişan'a Şaşırtan Hediye!
  cover
  İbrahim Tatlıses'in Acı Günü!
  cover
  Viyana’dan Köprü ve Ötesi Rüzgarı Geçti!