HABERLER

Flaş! Seda Sayan'a Büyük Şok!

Güncelleme: 05.12.2014 16:41

cover

TEKİRDAĞ’da fabrika işçisi Şükrü Ayvaz’ı arayan kimliği belirsiz kişiler, 'Seda Sayan’ın kampanyasından 10 bin lira kazandınız’ diyerek karşılığında bir miktar para istedi. Bankaya para yatırmak için giden Ayvaz’ı dolandırılmaktan banka görevlisinin dikkati kurtardı.

Fabrika işçisi olan Şükrü Ayvaz’ı cep telefonundan arayan kimliği belirsiz kişiler, Seda Sayan’ın kampanyasından 10 bin lira kazandığını söyledi. Bunun üzerine heyecanlanan Ayvaz, ödülü alabilmek için dolandırıcıların istediği parayı hesaplarına yatırmak için banka şubesine gitti. Banka görevlisi dolandırıcıların verdiği banka hesabına para yatırmak isteyen Şükrü Ayvaz’ın hareketlerinden şüphelenerek dolandırılmış olabileceğini söyledi. Bunun üzerine banka şubesine polis ekibi çağrıldı. Polis ekiplerinin Şükrü Ayvaz’ı arayan numarayı inceleyip aramasına karşın kimse cevap vermeyince dolandırılmak istendiği belirlendi.

Kendisini arayan numarayı gösteren Ayaz, "Beni Seda Sayan adına biri aradı ve bana ‘10 bin lira ödül kazandınız. Kazananlar arasında 9’ncu sıradasınız’ dedi. Benden bu parayı alabilmem için bu şubeye yönlendirip bir miktar para yatırmamı istediler. Bende onlara inanıp bankaya geldim. Sonra polis gelip dolandırıldığımı söyledi" şeklinde konuştu.

Dolandırılmaktan son anda kurtulan Şükrü Ayvaz’ın şikayeti üzerine başlatılan soruşturma sürüyor.

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  Hakan Taşıyan'dan Samimi Açıklamalar!
  cover
  Berdan'dan Alişan'a Şaşırtan Hediye!
  cover
  İbrahim Tatlıses'in Acı Günü!
  cover
  Viyana’dan Köprü ve Ötesi Rüzgarı Geçti!