HABERLER

Flaş! Özcan Deniz'in Film Setinde Kavga!

Güncelleme: 08.01.2015 19:56

cover

Sevimli Tehlikeli filminin başrol oyuncularından Ayça Ayşin Turan ve Şükrü Özyıldız'ın kavgalı olduğu ortaya çıktı.

Özcan Deniz'in  Sevimli Tehlikeli filminde çatıdan düşen  Ayça Ayşin Turan ile Şükrü Özyıldız'ın setin ortasında  kavga ettiği ve çekimleri küs tamamladıkları ortaya çıktı.

Şu günlerde Kaderimin Yazıldığı Gün dizisiyle ekrandaki eski başarılı günlerine geri dönen Özcan Deniz'in yönettiği 4. filmi Sevimli Tehlikeli, 6 Şubat'ta gösterime girecek.

Deniz'in Karagül dizisinde kızını canlandıran Ayça Ayşin Turan'la, genç kızların gözdesi Şükrü Özyıldız'a başrol oynattığı filmin setinde büyük bir tartışmanın yaşandığı ortaya çıktı. Filmin pazar sahnelerinin çekildiği sırada Turan, çatından düşüp ciddi bir tehlike atlatmıştı.

Sevgilisine destek verdi

Bu sırada genç kadının, Özyıldız'ı dikkatsiz davranıp kendisini itmekle ve düşmesine neden olmakla suçlamasıyla karşılıklı tartışma yaşandı. Bu tartışma sırasında Özcan Deniz, o dönem sevgili olduğu Turan'ın yanında yer aldı. Bunun üzerine kendisi de çekimlerde yaralanan  Şükrü Özyıldız çok sinirledi ve filmin çekimleri bitene kadar iş dışında Deniz ve Turan'la hiç konuşmadı. Geçen zamanda Deniz'le arasındaki buzlar eriyen Özyıldız'ın Turan'la ise hala yıldızı barışmadı. (Güneş)

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  100 Tam Puanla Türkiye'ye Birincilik Getirdiler!
  cover
  Ferman Toprak'tan Yaz Sürprizi!
  cover
  Ebru Yaşar Metroda!
  cover
  Orhan Gencebay Sinema İçin Yeşil Işık Yaktı!
  cover
  Gökhan Kırdar'ın Sağlık Durumu ile İlgili Son Dakika Bilgisi!