HABERLER

Flaş! Deniz Seki'nin Kardeşi Konuştu: 'Ablam....'

Güncelleme: 30.10.2014 05:29

cover

Millet Gazetesi Haber Müdürü  Bülent Ceyhan tarafından izi bulunduğu iddia edilen Deniz Seki’nin kardeşi Serkan  Seki suskunluğunu sonunda Uçankuş Tv için bozdu. Canlı Telefon bağlantısı ile ‘’Ne Diyorsak O’’ yayınına katılan Serkan Seki tüm iddialara yanıt verdi.

Öncelikle davanın seyri ile ilgili konuşan Serkan Seki ‘’Temin etmek ticarete mi girer ? Yargı verilen kararı bozuyor,Anayasa mahkemesine başvurduk arkadaşlarına temin etti denilen olay sadece iki kişidir.Söylenen iki kişinin ise uyuşturucu kullanmadığı kanıtlandı’’ açıklamasını yaptı.

Sözlerine devam eden Serkan Seki ‘’ Dava devam ederken konuşmayın dediler bizde sustuk.Biz sustukça başkaları konuştu dedi.

Ayrıca Serkan Seki ‘’Madem ablamın yerini biliyorlar,bana da söylesinler bende gidip ablamla hasret gidereyim’’ diyerek sözlerine devam etti. Ablası Deniz Seki’nin teslim olup olmayacağına dair gelen sorulara ise ‘’ Ben ablamın teslim olmasını istiyorum bu işin sonu yok ben ablama asla saklan demedim ki diyerek sözlerine son nokta koydu!...

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  Hakan Taşıyan'dan Samimi Açıklamalar!
  cover
  Berdan'dan Alişan'a Şaşırtan Hediye!
  cover
  İbrahim Tatlıses'in Acı Günü!
  cover
  Viyana’dan Köprü ve Ötesi Rüzgarı Geçti!