HABERLER

Ferman Toprak’tan Duygusal Klip!

Güncelleme: 26.01.2016 18:25

cover

Hem Düet Hem Dans

Ferman Toprak "Çekip Gitmeyecektin/ Gözüm" isimli son albümünün 3'üncü klibini, eşi Hilal Toprak'la olan düet çalışması "Söylesene Sevgili" isimli  şarkısına Erkan Nas yönetmenliğinde klip çekti. 

Ferman Toprak; sözlerini kendisi ve eşinin yazdığı "Söylesene Sevgili" adlı şarkısının klip çekimlerinde; sevenlerine bir de sürpriz yaparak, final sahnesinde eşi Hilal Toprak'la kameralar karşısına geçti.

Çiftin beş yüze yakın nikah fotoğraflarından tasarlanmış bir dekor önünde dans eden Ferman-Hilal Toprak çiftinin, duygu dolu anlar yaşadıkları da gözlerden kaçmadı. Kendileri için anlamlı olan romantik şarkıyı seslendirirken gözlerini birbirlerinden ayırmayan çift adeta aşk tazeledi.  

Yaklaşık 12 saat süren klip çekimleri arasında basın mensuplarıyla bir araya gelerek soruları da cevaplandıran Ferman Toprak-Hilal Toprak çifti "Çok ilgi gören bir şarkımızdı. Bunun üzerine biz de 14 Şubat'ı çok özel ve romantik bir şarkıyla karşılamak istedik. Bu şarkının önümüzdeki dönemde daha da artarak müzikseverlerin diline dolanacağını düşünüyorum. Böyle bir şarkıya yakışır romantik bir de klip çektik. Fark ettik ki klip sayesinde de uzun bir süre dans etmişiz." diye konuştu.

Bora BAĞCIBAŞI
KRAL GRUBU MUHABİRİ

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  Hakan Taşıyan'dan Samimi Açıklamalar!
  cover
  Berdan'dan Alişan'a Şaşırtan Hediye!
  cover
  İbrahim Tatlıses'in Acı Günü!
  cover
  Viyana’dan Köprü ve Ötesi Rüzgarı Geçti!