HABERLER

Ferman Toprak Nişanlısıyla Açılışta Büyüledi!

Güncelleme: 04.05.2015 09:27

cover

Sevilen sanatçı Ferman Toprak, sanat sosyete ve iş dünyasının önemli isimlerinin katılımıyla geçtiğimiz gece gerçekleştirilen açılışta yeni mekan Etiler "Podyum By F.T."ye merhaba dedi.

5 yıl aradan sonra Etiler'e tekrar dönüş yapan başarılı isim, gece boyunca en sevilen şarkılarını seslendirirken, "Çekip Gitmeyecektin/Gözüm" isimli son albümünde de yer alan nişanlısı Hilal Öztürk'le yaptıkları düeti ilk kez sahneye taşıdı. Açılışta seslendirdikleri "Söylesene Sevgili" isimli romantik şarkısıyla mekanı dolduran davetlilerden büyük alkış alan ikili, aşklarını sahneden bir kez daha adeta haykırdı.

Gecede Ferman Toprak açılışa katılan tüm dostlara teşekkürler ederek "Bundan böyle Etiler podyumdayız. Bu gece yeni adresimizde hem dostlarımla hem de nişanlım olan Hilal hanımla birlikteyim.Benden mutlusu yok " dedi

Bu arada sahne öncesi basın mensuplarının sorularını da cevaplandıran Ferman Toprak, bir muhabirin "Nişanlınızla evlilik yakın mı? " sorusuna "'Allah izin verirse 2015 sonlarına doğru...Malum evlilik büyük masraf, durumu toparlamaya çalışıyoruz" diyerek esprili bir cevap verdi.

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  Hakan Taşıyan'dan Samimi Açıklamalar!
  cover
  Berdan'dan Alişan'a Şaşırtan Hediye!
  cover
  İbrahim Tatlıses'in Acı Günü!
  cover
  Viyana’dan Köprü ve Ötesi Rüzgarı Geçti!