HABERLER

Fatsa'da Görüntülenen Cisim Tartışma Yarattı!

Güncelleme: 10.12.2014 18:01

cover

Ordu'nun  Fatsa ilçesi Meşebükü Mahallesi'nde bulunan markette akşam saatlerinde ne olduğuna kimsenin anlam veremediği esrarengiz ışık görüntüleri görenleri şoke ediyor.

NE YAPACAĞINI ŞAŞIRDI

Meşebükü Mahallesi'nde bulunan markette akşam saatlerinde ne olduğuna kimsenin anlam veremediği esrarengiz bir cisim dolaşmaya başladı. Kasada oturan market sahibi Sabri Hısım, gözleri önünde gelişen olay karşısında ne yapacağını şaşırdı. Market sahibi Sabri Hısım, 3-5 saniye kadar bir ışık topunun markette dolaştığını ve aniden gözden kaybolduğunu anlattı.

İNANAMADI KAMERALARI İNCELEDİ

"Acaba hayal mi gördüm" sorusuna cevap aramak için güvenlik kamera kayıtlarına bakan Hısım, görüntüler karşısında büyük şaşkınlık yaşadı.

İlk defa böyle bir şeyle karşılaştığını belirten market sahibi Sabri Hısım, "Ne olduğuna bir anlam veremediğim esrarengiz cismin şaşkınlığını yaşıyorum" dedi.

2 DEFA GÖZÜKTÜ

Kamera görüntülerinde de saat 20.25 sıralarında market sahibi Sabri Hısım kasada oturuyor. Markette o an müşteri yok. Aniden meşrubat dolabının üzerinden hareket ederek bir ışık topunun süzülerek indiği net bir şekilde görünüyor. Zemine kadar inen esrarengiz cisim bir müddet sonra tekrar geldiği noktadan çıkarak görüş açısından kayboluyor.

Aynı akşam ve saatler 21.46'yı gösterirken aynı esrarengiz cisim tekrar kadraja giriyor. Bu kez farklı bir yerden market raflarının üzerinden yine süzülerek zemine iniyor. Bir müddet dolandıktan sonra tekrar yükselerek geldiği noktadan gözlerden kayboluyor.

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  Hakan Taşıyan'dan Samimi Açıklamalar!
  cover
  Berdan'dan Alişan'a Şaşırtan Hediye!
  cover
  İbrahim Tatlıses'in Acı Günü!
  cover
  Viyana’dan Köprü ve Ötesi Rüzgarı Geçti!