HABERLER

Fatih Ürek'ten Olay Açıklama!

Güncelleme: 26.12.2014 15:18

cover

Müzik kariyerinde  30'uncu yılını kutlayan Ünlü sanatçı Fatih Ürek Altın Çağ adını verdiği yeni albümün tüm şarkılarını  Chanta Club’de verdiği konserle sevenleri ile buluşturdu.

Chanta adlı mekânın önünde sokak çalgıcılarının “hadi hadi” şarkısı ve oryantallerin 30 yıl şerefine sokakta yaptığı dans şov ile karşıladığı Ürek bu sürprizi karşısında şaşkınlığını gizleyemedi. Oryantallerin üşüdüğünü fark eden Ürek bir ara oryantallerin göbeğine dokunarak elleriyle ısıtmaya çalıştı.  Altın Çağ adlı albümünde yer alan Tarkan Gül Döktüm Yollarına", " Göksel Depresyondayım" ve Seni Yakacaklar" adlı cover şarkıları yeniden yorumlayan Fatih Ürek Tarkan'a yeni albümündeki desteği için teşekkür etti.

Basın mensuplarının Uludağ Whitefest 2014’de diğer sanatçılar tek konser verirken siz 3 konser verecekmiş siniz sorusuna Ürek; Üniversitelilerin 3  konser benimle eğlenmeyi tercih etmeleri beni çok mutlu etti. Hatta öğrenciler dağda en çok konser veren ve tercih edilen sanatçı olmam nedeniyle Uludağ’ın Messi'si olarak ilan etmişler. Tüm afişlerdeki tanıtımlarda bu sıfatlamayla oldu. Bende bu sıfatlanmayı kabul ediyorum. Futbolda Messi neyse Bende yaptığım işle müzik Dünyasının Messi'siyim diyerek espri yaptı.

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  İbrahim Tatlıses'in Acı Günü!
  cover
  Viyana’dan Köprü ve Ötesi Rüzgarı Geçti!
  cover
  Doğum Gününde Evlilik Sürprizi!
  cover
  İsviçre Köprü ve Ötesi İle Müziğe Doydu