HABERLER

Fatih Ürek Sahneden Düşüp Yaralandı!

Güncelleme: 20.05.2016 12:48

cover

Muğla’nın Bodrum İlçesi'nde sahne alan ünlü sanatçı Fatih Ürek, sahnede dengesini kaybederek düştü. Nazara geldiğini ifade eden Ürek'e ilk müdahale sahnede yapıldı.

Gümbet barlar sokağında bulunan bir mekanda sahne alan ünlü sanatçı Fatih Ürek, şarkı söylediği esnada dengesini kaybederek yere düştü.

Elinden yaralanan ünlü sanatçıya ilk müdahale sahnede yapıldı. Eline yara bandı takılan Ürek, nazara geldiğini ifade ederek programına devam etti.

İlk Defa Sahnede Düştüm

Bodrum’un en ünlü mekanlarından birinde sahneye çıkan Ürek, sevenlerine unutulmaz bir gece yaşattı. Yaklaşık 2 bin kişi ünlü sanatçıyı dinlemeye geldi.

İlk şarkısını söyledikten sonra hayranları ile konuşan Ürek, ikinci şarkısını söylerken sahnede yürürken bir anda ayağı kayarak düştü.

Neye uğradığını şaşıran ünlü şarkıcı yerden kalkarak şarkıyı seslendirmeye devam etti. Elinden yaralanan Ürek şarkıyı tamamladıktan sonra hayranlarından birinin uzattığı yara bandı ile elini bantladı.

Ürek nazara geldiğini ifade ederek, “Elim kesildi şarkıyı çalmayın. Bir anda düştüm. Nazara geldim. Hayatımda ilk defa sahnede düştüm” şeklinde konuştu.

Ürek kısa bir aranın ardından kaldığı yerden sahnesine devam etti. Gece geç saatlere kadar süren konserde yerli ve yabancı turistler doyasıya eğlendi.

Sahne öncesi basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Fatih Ürek, gazetecilerin 'kilo vermeniz sahne performansınıza da yansıdı mı?' sorusuna, "Uçtum" diyerek cevap verdi.

Ünlü şarkıcı, “98 kiloydum, 38 kilo verdim. Bu durum sahne performansıma da yansıdı, uçtum. sahnede kendimi daha rahat hissediyorum. Mutlu hissediyorum” dedi.

Kıyafetlerini daraltıp giydiğini söyleyen Ürek, “Ameliyatıma o kadar yüksek meblalar ödemedim ama kıyafetlerimi daraltmam ile beraber ameliyat biraz masraflı oldu.

Sahne kıyafetlerimi yeni yaptırıyorum ama günlük kıyafetlerimi, pantolonlarımı daraltıyoruz” dedi.

Yeni iki projesinden de bahseden Ürek, bir single çıkaracağını söyleyerek, bir de sinema filmi çekeceğini ifade etti. Ürek, yetiştirebilirse bu yaz komedi tarzında bir film çekeceğini de kaydetti.

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  'Şampiyon' Filminin Fragmanı Yayınlandı!
  cover
  Tech Drone League 2.Etap Yarışları Başlıyor!
  cover
  'Rubato ile Başka Şarkı'nın Konuğu; Kubat!
  cover
  Kral Vizyon; 'Her Şey Seninle Güzel'
  cover
  Sanat Dünyasından Mutlu Haber!