HABERLER

Fatih Aydın “Kahraman”la Geliyor!

Güncelleme: 27.10.2015 14:35

cover

Fatih Aydın, Şiirden Şarkılar albümünün ilk video klibini sevilen şarkısı Kahraman’a çekti.

Beste ve sözleri sanatçının kendisine ait olan 15 şarkının yer aldığı Şiirden Şarkılar albümünün en önemli özelliği; albümün tek şarkıyla öne çıkmaması.Bu bağlamda dinleyici anketi yapılarak ilk klip şarkısı belirlendi. Yılın en iddialı albümü Şiirden Şarkılar’ın kliplenmiş ilk şarkısı da böylelikle “Kahraman” oldu.

Oldukça kalabalık bir ekiple Kıbrıs Girne’de gerçekleşen ve çekimi iki gün süren klibin yönetmenliğini, deneyimli yönetmen Serdar Seki üstlendi.Klipte Fatih Aydın’a güzel oyuncu Didem Taslan eşlik etti. Bilindiği gibi, bu özel albümün sanatçı telif geliri Umut Çocukları Derneği’ne bağışlanıyor. Deneyimli oyuncu  özellikle albüm gelirinin Umut Çocukları Derneği’ne bağışlanıyor olmasından çok etkilendiğini ve bu duyguyla klipte yer almaktan duyduğu memnuniyeti ifade etti.

Şiirden Şarkılar Albümü’nün ilk klibi “Kahraman”12.Kasım’da TV kanalları ve Digital Platformlarda yayınlanmaya başlayacak.

Büyük bir özenle hazırlanan bu güzel kliple birlikte kendine Özgü Şarkı ve Yorumlarıyla Fatih Aydın müzik dünyasına yeni bir soluk getirecek.

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  Hakan Taşıyan'dan Samimi Açıklamalar!
  cover
  Berdan'dan Alişan'a Şaşırtan Hediye!
  cover
  İbrahim Tatlıses'in Acı Günü!
  cover
  Viyana’dan Köprü ve Ötesi Rüzgarı Geçti!