HABERLER

Etiket krizi!

Güncelleme: 05.01.2015 11:14

cover

Özge Ulusoy ile Roma’da tatil yapan Hacı Sabancı, Instagram’da fotoğraf paylaşıp sevgilisini etiketlemedi. Sabancı’nın birlikte tatil yaptıklarını saklamasına sinirlenen güzel manken, Roma’da çektirdiği fotoğrafı paylaşıp sevgilisini etiketledi

Hacı Sabancı ile Özge Ulusoy’un gözlerden uzak birlikteliğinde taktik savaşı yaşanıyor. Sık sık seyahat eden çift, geçtiğimiz günlerde Roma’ya gitti.

Ulusoy’la ilişkisi ailesi tarafından veto edilen Hacı Sabancı, Instagram hesabından fotoğraf paylaşıp sevgilisini etiketlemeyince, güzel mankenin tepkisini çekti. Genç işadamının bu tutumuna kızan Özge Ulusoy, Sabancı’nın hemen ardından Roma’da çektirdiği bir fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaşıp Hacı Sabancı’yı da etiketledi.

Böylece “Roma’da yalnızım” imajı oluşturan Hacı Sabancı’nın aksine, “Hacı ile Roma’da baş başa tatil yapıyoruz” mesajı verdi. Yaklaşık 1 buçuk yıl süren ilişkilerini 2013 sonunda bitiren Özge Ulusoy ile Hacı Sabancı, yaz aylarında birbirlerine ikinci şansı vermişti.Aylardır birlikte olmalarına rağmen gazetecilerin karşısına birlikte çıkmayan ikili, aşklarını sosyal medyadan duyurmayı tercih ediyor. Özge Ulusoy ile Hacı Sabancı, yine kural bozmadı.

Sosyetik playboy, Boğaz'da yaptığı yat sefası sırasında çektiği selfie'yi paylaştı. Hacı Sabancı'dan 3 saat sonra ise Özge Ulusoy yine denizin ortasında çektiği selfie'yi Instagram'da yayınlayarak "Hacı ile yan yanayız" mesajı verdi.

 

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  'Şampiyon' Filminin Fragmanı Yayınlandı!
  cover
  Tech Drone League 2.Etap Yarışları Başlıyor!
  cover
  'Rubato ile Başka Şarkı'nın Konuğu; Kubat!
  cover
  Kral Vizyon; 'Her Şey Seninle Güzel'
  cover
  Sanat Dünyasından Mutlu Haber!