HABERLER

Eski Sevgiliyi Unutmanın 10 Yolu!

Güncelleme: 11.02.2015 13:51

cover

Bu yılın merakla beklenen sinema filmi "Eski Sevgiliyi Unutmanın 10 Yolu (esu10y)" nun afişi sonunda tamamlandı. 3 ay da tamamlanan ve 146 taslak arasından seçilen afiş tamamen eğlence ve seks kokuyor.

Çekimleri Akçakoca da 1 ay da tamamlanan, yönetmenliğini Biray Dalkıran'ın yapmış olduğu ve senaryosu 3.5 yılda bilimsel aşk araştırmaları sonucu büyük özenle yazılan yılın en komik filmi "Eski Sevgiliyi Unutmanın 10 Yolu" afişiyle büyük ilgi göreceğe benziyor.

Geçtiğimiz gün sosyal medya da yayınlanan filmden sahneleri içeren videolar da büyük ilgi gördü ve videolarda geçen replikler kısa sürede internette fenomen olmayı başardı.

Başrollerini Atılgan Gümüş, Tuğçe Sarıkaya, Orçun Kaptan, Serhat Özcan, Kubilay Güleçoğlu'nun paylaştığı ve konuk oyuncular arasında Emre Koç, Kemal Erek, Deniz Gönen Türkcan, Demet Gönen, Sevcihan Tunca ve Asuman Dabak, Recep Aktuğ, Zeynep Dizdar gibi isimlerin bulunduğu "Eski Sevgiliyi Unutmanın 10 Yolu" filmi birbirinden özel ve çarpıcı sahneleriyle yakında sinemalarda seyircileriyle buluşmaya hazırlanıyor.

Bu film hem eski sevgiliyi unutmayı hem de olan sevgiliyle mutlu olmanın komik bir rehberi niteliğinde olacak. "Eski Sevgiliyi Unutmanın 10 Yolu" yakında sinemalarda.

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  Sibel Can'a İzmirlilerden Sevgi Seli!
  cover
  Gökhan Kırdar'dan Albüm Müjdesi!
  cover
  'Şampiyon' Filminin Fragmanı Yayınlandı!
  cover
  Tech Drone League 2.Etap Yarışları Başlıyor!
  cover
  'Rubato ile Başka Şarkı'nın Konuğu; Kubat!