HABERLER

Engin Günaydın Hayranlarını Üzdü

Güncelleme: 28.01.2015 12:23

cover

Şok kararını ilginç sözlerle açıkladı.

Ünlü oyuncu Engin Günaydın televizyon dizilerinde rol almayı bıraktığını ve artık sadece sinema, tiyatroda rol alacağını açıkladı.

TVAktuel.com'un haberine göre; Engin Günaydın, son dizisi Galip Derviş’ten sonra artık televizyon dizilerinde rol almayacağını açıkladı. Bundan sonra sadece sinema ve tiyatroya ağırlık vereceğini söyleyen Günaydın, hayatını küçültmek istediğini ve bu yüzden çok paraya ihtiyacını olmadığını açıkladı. Engin Günaydın, televizyon dizilerinden bundan sonra rol almayı düşünmediğini ifade ederek, “Artık sektördeki oyuncuların da bu tip kararlar alabileceğini düşünüyorum. Hayatımı küçültmek istiyorum ve çok para kazanmaya ihtiyacım yok. Ne yapacağım çok parayı” dedi.

Son olarak senaryosunu da kendi yazdığı ve başrolünde oynadığı İçimdeki Ses filmi Cuma günü vizyona girecek olan Engin Günaydın, yeni filmine gala da yapmadı. İçimdeki Ses’e gala yapmamasını da ilginç sözlerle anlatan Günaydın, “Ben galaları sevmiyorum. Bir çok arkadaşımın filmi oldu galaya gidemedim. Ben gitmemişken onları nasıl çağırayım. Bana liste yapın dediler yapamadım. Galaya harcanacak parayı Çocuklar Gülsün Diye Vakfı’na bağışladık. Galaların eskiden bir önemi vardı ancak artık haftada bir kaç gala yapılıyor ve bunların filmin tanıtımına etkisi olduğunu, seyirciye ulaştığını düşünmüyorum” dedi.

Avrupa Yakası dizisinde canlandırdığı efsane karakter Burhan Altıntop’la herkesin sevdiği Engin Günaydın, daha sonra Muhteşem Yüzyıl dizisinde de Gül Ağa karakterini canlandırmıştı. Ünlü oyuncu Günaydın, polisiye komedi dizisi Galip Derviş’de ise en karmaşık cinayetleri çözebilen obsesif kişiklik bozukluğu olan eski bir komiseri canlandırmıştı.

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  Hakan Taşıyan'dan Samimi Açıklamalar!
  cover
  Berdan'dan Alişan'a Şaşırtan Hediye!
  cover
  İbrahim Tatlıses'in Acı Günü!
  cover
  Viyana’dan Köprü ve Ötesi Rüzgarı Geçti!