HABERLER

Engelsiz Yaşam Vakfı Ödül Töreni!

Güncelleme: 14.01.2016 12:56

cover

Bu yıl 6. kez düzenlenen Engelsiz Yaşam Vakfı “Yılın En İyileri” ödül töreni Kral Medya sponsorluğunda Maslak’ta bir  otelde gerçekleşti.

İş ve sanat hayatının birçok ünlü isminin katıldığı gecede  “Yılın En İyi Kadın Kuşağı Programı” ödülünü  Star Tv’nin beğeniyle izlenen programı  “Evleneceksen Gel”  alırken, Star Tv’de yayınlanan  bir başka program “Vahe’nin Sofrası” ise  “Sosyal Sorumluluk Ödülü” ne layık görüldü. “Yılın En İyi Erkek Haber Spikeri” ödülünü  Ntv ‘den  Erhan Ertürk  alırken,  “Yılın En İyi Radyosu” Ntv Radyo , “Yılın En İyi Müzik Kanalı” ödüle ise   Kral POP Tv layık görüldü.

Gecede Cengiz Kurtoğlu “Yaşam Boyu Meslek ve Onur Ödülü”nün, Hakan Altun ise  “En İyi Fantazi Erkek  Sanatçı” ödülünün  sahibi oldu.
 
Geceye “Yaşarken Değerlerimize Sahip Çıkalım” projesi kapsamında usta sanatçı Yalçın Menteş yararına yapılan açık artırma ile Kayahan'ın 14 şubat 2015'teki Beşiktaş konserinde giydiği şapkası ve son konuşmasını yaptığı mikrofon toplam 83.000 tl'ye açık arttırmayla satıldı.  Elde edilen tüm gelir usta oyuncu Yalçın Menteş'in hesabına aktarıldı.

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  Hakan Taşıyan'dan Samimi Açıklamalar!
  cover
  Berdan'dan Alişan'a Şaşırtan Hediye!
  cover
  İbrahim Tatlıses'in Acı Günü!
  cover
  Viyana’dan Köprü ve Ötesi Rüzgarı Geçti!