HABERLER

Emilia Clarke: Pişman Değilim!

Güncelleme: 27.03.2015 10:35

cover

‘Game of Thrones’ dizisinde ‘ejderhaların annesi’ olarak yıldızı parlayan İngiliz oyuncu Emilia Clarke, The Hollywood Reporter’a verdiği röportajda dünya çapında 550 milyon dolar hasılat elde eden ‘Grinin Elli Tonu’ filmiyle ilgili pişman olmadığını söyledi.

Ünlü erotik romans serisinden uyarlanan filmde ana karakter Anastasia Steele rolü Dakota Johnson’dan önce kendisine önerilmiş, güzel oyuncu, yapımcıları reddetmişti. Dergiye gerekçesini açıklayan oyuncu, “Daha önce çırılçıplak kaldığım bir rolde oynamıştım (Game of Thrones ilk sezon) şimdi yine aynı şeyi başka bir filmde yaparsam bu şekilde etiketlenebilirdim” diye konuştu. 28 yaşındaki yıldıza aynı zamanda ünlü yönetmen Oliver Stone da ünlü Edward Snowden’ın kız arkadaşxı rolünü teklif etmiş ancak yine red cevabı almıştı.

Vladimir Putin'in partisinden olan Yekaterinburg vali adayı Yakov Silin, tüm dünyada beğeniyle izlenen Game of Thrones dizisinin güzel yıldızı Emilia Clarke'lı afişiyle şaşkınlık yarattı.

Genç yıldızın fotoğrafını kullanarak hazırladığı afişte, 'Bir kaç yıldır Yekaterinburg'da geceleri tecavüze uğrama korkusu olmadan yürüyebiliyorum' şeklinde ifadeler kullanıldı. Tecavüz karşıtı mesajda 26 yaşındaki Clarke, 24 yaşındaki Rus genç Anya olarak tanıtıldı.

Afişin şehirde görülmesiyle, Putin'in ve Silin'in alay konusu olması gecikmedi. Sanal ortamda 'Madem Anya diye birini yaratıyorsunuz bari internetten daha az ünlü bir aktris fotoğrafı bulun' yorumları yapıldı.

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  Hakan Taşıyan'dan Samimi Açıklamalar!
  cover
  Berdan'dan Alişan'a Şaşırtan Hediye!
  cover
  İbrahim Tatlıses'in Acı Günü!
  cover
  Viyana’dan Köprü ve Ötesi Rüzgarı Geçti!