HABERLER

Elnur Hüseynov O Ses Performansıyla Şaşırttı!

Güncelleme: 29.01.2015 11:39

cover

O Ses Türkiye'nin en ilginç seslerinden birisi olan Elnur Hüseynov çapraz düellolarda herkesi şaşırttı. Sidenur ve Naciye ile eşleşen Elnur Hüseynov oylamada en yüksek oyu alarak yarışmaya devam etmeye hak kazandı. İşe Elnur'un son performansı..

Çapraz eşleşmelerde Sidenur Töre, Naciye İmeceli ve Elnur Hüseynov düellolarını gerçekleştirirken Sidenur %24, Naciye %43 oy alırken, Elnur %46 oy aldı. Böylece düellonun kazananı Elnur Hüseynov oldu.

Ebru Gündeş'in takımında yer alan Elnur Hüseynov O Ses Türkiye'de yine müzik şöleni yaşattı. Şermin Özlem ile birebir performanslara çıkan Elnur Hüseynov yarışmaya devam etmeye hak kazandı.

Elnur Hüseynov  3 Mart 1987, Aşkabat doğumlu, Azerbaycanlı şarkıcı.

1992'de konservatuara girerek piyano eğitimi almaya başladı. 1999'da Bakü’ye taşındıktan sonra, tıp okumaya başlayan Elnur, bir yıl sonra tekrar müzik eğitimine döndü. Şu anda eğitimine hala devam ediyor. Bu süre içinde Azerbaycan Devlet Opera ve Bale Salonunda çalıştı. 2001 yılında Şarkını Söyle yarışmasında birincilik ödülü aldı ve 2004 yılında imaj ve stil üzerine eğitim almaya başladı.

O Ses Türkiye'nin 1 Aralık 2014'teki bölümünde de tüm jurilerin onayını alarak Ebru Gündeş'in takımını seçmiştir.

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  Hakan Taşıyan'dan Samimi Açıklamalar!
  cover
  Berdan'dan Alişan'a Şaşırtan Hediye!
  cover
  İbrahim Tatlıses'in Acı Günü!
  cover
  Viyana’dan Köprü ve Ötesi Rüzgarı Geçti!