HABERLER

Ebru Şallı, Boğaz'a Karşı Gözyaşı Döktü!

Güncelleme: 04.03.2015 09:39

cover

Sinan Akçıl'la yaşadığı aşkla gündemde olan Ebru Şallı, gece yarısı Boğaz'a karşı aracının içinde ağlarken objektiflere takıldı.

haberine göre yaklaşık 2 yıldır Sinan Akçıl'la aşk yaşayan Ebru Şallı, gece yarısı İstinye sahilinde Boğaz'a karşı bir kız arkadaşı ile dertleşirken görüntülendi. Yüzünden ağladığı belli olan Şallı, bu halde görüntülenince camı açıp açıklama yapma gereği duydu. "Muhabirlerin neden ağlıyorsunuz?" sorusuna ünlü model, "Yok, ağlamadım size öyle gelmiş. Hayat çok güzel, her şey yolunda" cevabını verdi.

Muhabirleri yanına çağırdı

Aracı ile 50 metre gittikten sonra tekrar duran Şallı, muhabirleri yanına çağırarak, "Gecenin bu saati ağlıyor diye yanlış anlaşılmak istemem. Arkadaşımı bırakıyordum, eve girmeden de sohbet edelim" dedi. Bu sırada Şallı'nın bir yandan da gözyaşlarını silmeye çalışması dikkatlerden kaçmadı.

Şallı ile maddi konular yüzünden arası bozuk olan Akçıl ise aynı günün sabahında Nişantaşı'nda görüntülenmiş ve Ebru Şallı ile ilişkilerinin çok iyi gittiğini dile getirmişti. Akçıl, evliliğe hazır olduğunu ancak baba olmak için genç olduğunu ifade etti.

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  Hakan Taşıyan'dan Samimi Açıklamalar!
  cover
  Berdan'dan Alişan'a Şaşırtan Hediye!
  cover
  İbrahim Tatlıses'in Acı Günü!
  cover
  Viyana’dan Köprü ve Ötesi Rüzgarı Geçti!