HABERLER

Ebru Polat'tan 9 Hit Albümü!

Güncelleme: 07.04.2015 17:47

cover

Ebru Polat'ın 9 Hit ismini verdiği, 9 şarkıdan oluşan albümü Seyhan Müzik etiketi ile 3 Nisan'da sevenleriyle buluşuyor.

Albümün isminin 9 Hit olmasının sebebi her şarkının birbirinden ayrı tarzda olması ve her şarkının hitap ettiği dinleyici kitlesinin farklı olmasından kaynaklanıyor. İçinde Pop şarkıların yanı sıra Bossa Nova, Elektronik, R&B gibi şarkılarda bulunmakta..

Albüm 1 yıl gibi bir sürede tamamlandı.. Ve Albümün tüm prodüktörlüğünü Gürsel Çelik üstlendi ve 6 şarkının düzenlemesi de kendisine ait. Çıkış olarak seçilen Aradım Seni  şarkısının söz ve müziği Serdar Ortaç'a ait; bu şarkının düzenlemesini Erhan Bayrak yaptı. Diğer aranjörümüz Hüseyin Cebişçi, Ve slow şarkımızın hareketli versiyonu Kaan Gökman' a ait.

Albümde biri slow olan Babamın Emanetiyim diğeri hareketli olan Nur İçinde Yat şarkısının söz yazarlığını Ebru Polat, bestesini Murat Güneş yaptı.

Albümde Ebru Polat' ın tüm okumalarında  ve vokal kayıtlarında Ümit Sayın vokal koçluğu yaptı. Albüm şarkı secimi konusunda Habil Ceyhan ve müzik piyasasının önemli birçok ismi destek oldu.

Serdar Ortaç-Aradım Seni, Alper Narman-Onur Özdemir Şuh Kahkaha, Altan Çetin-Açık Açık, Murat Güneş Tehlike Kapıda-Starmısın- Hüseyin Cebişci, Efe Demiryoğuran-Gökhan Tümkaya  1 dakika şarkısında söz yazarı ve besteci olarak bu albümde yer aldılar.

Albüm fotoğraflarını Lara Sayılgan çekti. Albümün ilk klibi Aradım Seni şarkısına yönetmen Hasan Kuyucu tarafından çekildi. Belgrad ormanında çekimleri 15 saat süren renkli ve güzel bir yaz klibi çekildi.

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  Hakan Taşıyan'dan Samimi Açıklamalar!
  cover
  Berdan'dan Alişan'a Şaşırtan Hediye!
  cover
  İbrahim Tatlıses'in Acı Günü!
  cover
  Viyana’dan Köprü ve Ötesi Rüzgarı Geçti!