HABERLER

Derin Sarıyer'in Dördüncü single'ı "Yazılamayanlar Aklımda"

Güncelleme: 04.06.2015 12:33

cover

Türk tasarım dünyasının en köklü ve güçlü oluşumlarından biri olan Derin Design'ın ikinci kuşak yöneticisi ve art direktörü Derin Sarıyer 2013 yılından bu yana tutkulu bir müzisyen olarak da karşımızda.  Söz ve müziğini kendi yazdığı şarkılarına bir yenisini ekleyen Derin Sarıyer dördüncü single’ı ‘Yazılamayanlar Aklımda’ ile müzik tutkusunu paylaşmaya devam ediyor.

Derin Sarıyer’in yeni şarkısı “Yazılamayanlar Aklımda”, Elec-Trip Records etiketiyle yayınlanan, Oğuz Kaplangı’nın Istanbul Calling albümlerinin üçüncüsünde de yer alıyor. Derin Sarıyer’in söz ve müziğini yazdığı, Oğuz Kaplangı’nın düzenlediği şarkı, Elec-Trip Records etiketiyle iTunes’dan ve diğer dijital ortamlardan tüm dünyada satışa sunuldu. Şarkının videosu ise Dilek Altan yönetmenliğinde çekildi.  

Derin Sarıyer yeni şarkının arkasındaki fikri şöyle anlatıyor: “Bizi huzursuz eden şeylerin en başında hayatın anlamsızlığı geliyor. Yok oluşu dramatize eden insan, varoluşa sağlıklı bir mesafeden bakamıyor. Düşünmeye, söylemeye ve yazmaya cesaret edemediklerimiz, ettiklerimizden fazlaysa daha ölmeden içimizde mezarlar biriktiririz.”

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  Hakan Taşıyan'dan Samimi Açıklamalar!
  cover
  Berdan'dan Alişan'a Şaşırtan Hediye!
  cover
  İbrahim Tatlıses'in Acı Günü!
  cover
  Viyana’dan Köprü ve Ötesi Rüzgarı Geçti!