HABERLER

Deniz Seki'nin Ameliyattan Sonraki İlk İşi Bu Oldu!

Güncelleme: 25.02.2015 10:09

cover

Bakırköy Cezaevi’nde hükümlü bulunan Deniz Seki önceki gün Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Bölümü’ne sevk edildi. Kist ameliyatı olan Seki’nin yattığı odada yoğun güvenlik önlemi alındı. Ameliyattan sonra kendine gelen Seki’nin ilk işi demir parmaklıklı camından perdeyi aralayıp dışarıyı izlemek oldu.

Bakırköy Kadın Kapalı Cezaevi’nde hükümlü bulunan ve kist ameliyatı için Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları Doğum Ana Bilim Dalı Aseptik Bölümü’ne sevk edilen sanatçı Deniz Seki için hastanede geniş güvenlik önlemleri alındı. Penceresine demir parmaklıklar yapılan Seki’nin kapısının önünde üç jandarma eri, bir üst çavuş ve bir de yarbay bulunuyor. Ameliyatın ardından kendine gelir gelmez pencereden dışarı bakan Seki’nin kardeşi Serkan Seki, ablasını ziyaret ederek ilk bilgileri verdi.

Öğle tatili ve ablasının uyutuluyor olması nedeniyle görüşmeyi gerçekleştiremeyen Seki, sanatçının sağlık durumu hakkında “12 cm’lik bir kist alındı. Bu kistin iyi huylu mu, kötü huylu mu olup olmadığı patolojik testlerden sonra öğrenilecek. Zor bir ameliyat ama umarım sonucu iyi olur” dedi.

Öte yandan Seki’nin önceki gün parmaklık yapılan penceresinden uydu kablosu çekildiği de görüldü.

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  Hakan Taşıyan'dan Samimi Açıklamalar!
  cover
  Berdan'dan Alişan'a Şaşırtan Hediye!
  cover
  İbrahim Tatlıses'in Acı Günü!
  cover
  Viyana’dan Köprü ve Ötesi Rüzgarı Geçti!