HABERLER

Demet Akalın ve Soner Sarıkabadayı, İnteraktif Pazarlama Zirvesi’nde!

Güncelleme: 09.09.2014 11:51

cover

Kral Grubu yapacağı on-line yarışmayı kazanan 1 takipçisine, 1 yıl boyunca düzenleyeceği yüzlerce konser, gala ve özel partilereçift kişilik özel davetiye hediye edecek.

Resmi müzik sponsorluğunu KralPOP TV ve KralPOP Radyo, medya sponsorluğunu ise; ntvmscnbc, Vogue Türkiye, GQ Türkiye, National Geographic Türkiye’nin üstlendiği  ‘İnteraktif Pazarlama Zirvesi ( İPZ’14)’, 11 Eylül’de Swissotel the Bosphorus’da kapılarını açacak. Kral Grubu Genel Koordinatör Yardımcısı Abdullah Özdoğan’ın sosyal medyanın doğru bilinen yanlışlarının tartışılacağı ‘Dijital Harakiri’ başlıklı sunumuna, müzik dünyasının sevilen isimleri Demet Akalın ve Soner Sarıkabadayı eşlik edecek. Etkinlikte ayrıca Demet Akalın ve Soner Sarıkabadayı ile birlikte, dijital dünyanın tehlike ve avantajlarına dikkat çekmek için online bir oyun oynanacak.

Resmi müzik sponsorluğunu KralPOP TV ve KralPOP Radyo, medya sponsorluğunu ise; ntvmscnbc, Vogue Türkiye, GQ Türkiye, National Geographic Türkiye’nin üstlendiği ‘İnteraktif Pazarlama Zirvesi ( İPZ’14)’, renkli içeriğiyle katılımcılara pazarlamanın farklı yönlerini tanıma fırsatı sağlayacak. Zirvede Kral Grubu’nun yapacağı sunuma, müzik camiasının sevilen isimleri Demet Akalın ve Soner Sarıkabadayı eşlik edecek ve pazarlama alanındaki çalışmalarını paylaşacak.

Mehmet Akbay: “Geleneksel yayıncılık yakın bir gelecekte yerini dijital, deneyimlenebilir ve etkileşimli mecralara bırakacak”

Kral Grubu Genel Koordinatörü Mehmet Akbay, ‘Doğuş Yayın Grubu’ çatısı altında faaliyet gösteren, Türkiye’nin en büyük müzik yayın grubu olan ‘Kral’ markasının son üç senede yaptığı açılımlar ve yatırımlarla, kendi alanında dijital dünyanın önemli bir markası ve oyuncusu olma hedefine hızla ilerlediğini kaydetti. Geleneksel yayıncılığın yakın bir gelecekte yerini dijital, deneyimlenebilir ve etkileşimli mecralara bırakacağının çok açık olduğunu ifade eden Mehmet Akbay, sürekli bir devinim ve yenilenme içinde olan dijital dünyada en ön saflarda olmanın, gelecek hedefleri açısından çok önemli olduğunu aktardı. Mehmet Akbay şöyle devam etti: “Bu nedenle İPZ 2014’te hem katılımcı, hem de deneyim paylaşıcı olarak bulunmak, global markaların yeni ufuklar açan stratejileriyle buluşmak açısından çok önemsediğimiz bir etkinlik.”

Kral Grubu’ndan eğlenceli oyun ve hediyeler sosyal medya takipçilerini bekliyor.

Kral Grubu Genel Koordinatör Yardımcısı Abdullah Özdoğan, bu yıl İPZ’nin en fazla ses getirecek ve eğlence sektöründe farkındalık oluşturacak sunumlardan birini gerçekleştirecek. Abdullah Özdoğan’ın sosyal medyanın doğru bilinen yanlışlarının tartışılacağı ‘Dijital Harakiri’ başlıklı sunumuna müzik dünyasında çok sayıda sosyal medya takipçisine sahip iki ismi Demet Akalın ve Soner Sarıkabadayı eşlik edecek. Kral markası, Demet Akalın ve Soner Sarıkabadayı ile birlikte, dijital dünyanın tehlike ve avantajlarına dikkat çekmek için online bir oyun oynayacak. Bu oyuna göre Kral Markası, sosyal medyada büyüklüğü 15 milyonu aşan kurumsal hesaplarından aynı anda tüm takipçilerini, izleyici ve dinleyicisini harekete geçirecek. Kral, sunum bitmeden online oyunun sonuçlarını İPZ’2014 katılımcıları ve takipçileriyle paylaşacak. Demet Akalın ve Soner Sarıkabadayı, oyuna katılanlardan birer kişiye imzalı olarak bugüne kadar çıkan bütün albümlerini  ve kendisi için anlam taşıyan birer objesini hediye edecek.

Kral Grubu 2014 yılının Eylül ayına kadar 400’ün üzerinde organizasyona  imza attı.

Sponsorluk ve etkinlik anlamında çok yoğun işlere imza atan Kral Grubu, 2014’ün  Eylül ayına kadar toplam 400’ün üzerinde etkinlik düzenledi. Bu kadar fazla sayıda organizasyona imza atan Kral Grubu, İPZ’de yapılacak online yarışmada birinci olan takipçisine, bir sene boyunca sponsor olacağı ve yapacağı tüm konser, parti, gala ve özel etkinliklere çift kişilik özel davetiye hediye edecek.

Bilgi için: Doğuş Yayın Grubu– Pelin Maktav
Tel: (212)335 44 94 – 0 530 780 96 16

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  Koray Avcı’dan Müzik Şöleni!
  cover
  Hakan Taşıyan'dan Samimi Açıklamalar!
  cover
  Berdan'dan Alişan'a Şaşırtan Hediye!
  cover
  İbrahim Tatlıses'in Acı Günü!
  cover
  Viyana’dan Köprü ve Ötesi Rüzgarı Geçti!