HABERLER

Çocuklarımızın Geleceklerine Işık Tutalım!

Güncelleme: 20.08.2015 11:50

cover

Türkiye'nin geleceği olan çocuklarımızı, çalıştıkları iş yerlerinden, ait oldukları yer olan okullarına tamamen döndürmek amacıyla, Garanti Emeklilik tarafından İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Boğaziçi Üniversitesi iş birliği ile 2010 yılından bu yana sürdürülen "İşimiz Okumak" sosyal sorumluluk projesinin 2014 - 2015 eğitim öğretim yılı başarıyla tamamlandı.

Bugüne kadar yaklaşık 5.000 öğrenci ve velisine ulaşılan proje kapsamında, bu yıl 139 çocuğumuzla beraber toplam 663 çocuğumuzun tamamen okullu olmaları ve daha parlak bir geleceğe adım atmaları sağlanmıştır.

Garanti Emeklilik; "bir sonraki eğitim öğretim yılında, daha fazla çalışan çocuğumuza ve çocuklarımızın ailelerine ulaşarak, gönüllüler ve eğitimcilerin destekleriyle, eğitim bilincinin aileden başlayarak toplumsal bir farkındalığa dönüşmesi için çalışmalarımız devam edecektir" duyurusunu yaptı.

ÇOCUKLARIMIZIN GELECEKLERİNE IŞIK TUTMAK YOLUNDA SİZ DE ONLARLA BERABER YÜRÜMEK VE BAĞIŞLARINIZLA DESTEK VERMEK İSTİYORSANIZ LÜTFEN TIKLAYIN!!!

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  'Şampiyon' Filminin Fragmanı Yayınlandı!
  cover
  Tech Drone League 2.Etap Yarışları Başlıyor!
  cover
  'Rubato ile Başka Şarkı'nın Konuğu; Kubat!
  cover
  Kral Vizyon; 'Her Şey Seninle Güzel'
  cover
  Sanat Dünyasından Mutlu Haber!