HABERLER

Cem Yılmaz'ın Kaçamak Planları Suya Düştü!

Güncelleme: 23.02.2015 09:34

cover

Ahu Yağtu’dan boşandıktan sonra Avustralyalı Melanie Shepherd ve şarkıcı Ayşe Hatun Önal’la aşk yaşayan ünlü komedyen Cem Yılmaz, çapkınlıkta hız kesmiyor.

Hürriyet'ten Behlül Aydın'ın haberine göre önceki gece Sezen Aksu’nun sahibi olduğu Nişantaşı Frankie’ye giden Yılmaz, burada Aksu’nun oğlu Mithat Can Özer’le bir araya geldi. Komedyene gecede esmer bir kadın da eşlik etti. Birlikte eğlenen ikiliyi ele veren ise Mithat Can Özer’in Instagram’da paylaştığı selfie pozları oldu.

Gecenin sonunda ekibe genç bir kadın daha katıldı. Kadınlarla görüntülenmek istemeyen Cem Yılmaz, mekandan tek başına ayrılıp VIP aracına bindi, Akaretler’deki evinin yolunu tuttu.

Mithat Can Özer de iki kadınla birlikte bindiği araçla Yılmaz’ı takip etti. Plan, Yılmaz’ın evinin önünde bekleyen muhabirler yüzünden suya düştü.

Kapıdaki görevli görüntü alınmasını engellemeye çalışırken, Cem Yılmaz ve Mithatcan Özer eve girdi, kadınlar ise içinde bulundukları araçla uzaklaştı.

Mithat Can Özer, Cem Yılmaz ve ona eşlik eden genç kadınla çektiği bu selfie’yi önce Instagram’da paylaştı, ardından sayfasından sildi.

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  Hakan Taşıyan'dan Samimi Açıklamalar!
  cover
  Berdan'dan Alişan'a Şaşırtan Hediye!
  cover
  İbrahim Tatlıses'in Acı Günü!
  cover
  Viyana’dan Köprü ve Ötesi Rüzgarı Geçti!