HABERLER

‘Büyücülük Okulu’na büyük rağbet...

Güncelleme: 28.04.2015 10:35

cover

Sosyal paylaşım sitesi Vine’da ‘Büyücülük ve Sihirbazlık Okulu’nda Bir Türk’ konulu yedi videosuyla 20 milyonun üzerinde kişi tarafından izlenen Vine fenomeni Barbaros Dikmen’in başrolde yer aldığı ‘Sihirbazlık Okulunda Bir Türk’ filminin teaser’ı yayınlandı. 22 Mayıs’ta vizyona girecek olan filmin teaseri YouTube’da yayınlandığı andan itibaren büyük ilgi gördü ve 1 günde 90 bin kişi tarafından tıklandı. Senaryosunu Erdi Dikmen ve Sercan Ateş’in birlikte yazdığı yazdığı, yapımcılığını Engin Yıldırım / İron Film’in  üstlendiği proje  ‘Bir Türk büyücü okuluna kabul edilirse neler olur?’ fikriyle yola çıkıyor. Filmde Mehmet Koçero (Barbaros Dikmen) karakterinin, mazbut bir aile hayatı yaşarken, büyücülük okuluna kabul edilmesiyle başına gelen eğlence  dolu maceralar fantastik bir dille anlatılıyor.

‘Sihirbazlık Okulunda Bir Türk’te Barbaros Dikmen’in yanısıra, Selen Seyven, Abdullah Enes  Atiş, Levent Aykul, Ebru Karanfilci ve Sadi Celil Cengiz’le birlikte sürpriz oyuncular yer alıyor.

‘Leyla ile Mecnun’, ‘Kocamın Ailesi’ ve ‘Doktorlar’ gibi dizileriyle tanınan Selen Seyven,  22 Mayıs’ta vizyona girecek ‘Bir Türk’ isimli filmde ilginç bir rolle izleyenlerin karşısına çıkacak.

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  Hakan Taşıyan'dan Samimi Açıklamalar!
  cover
  Berdan'dan Alişan'a Şaşırtan Hediye!
  cover
  İbrahim Tatlıses'in Acı Günü!
  cover
  Viyana’dan Köprü ve Ötesi Rüzgarı Geçti!