HABERLER

Bu Albüm Aşkından Uyuyamayanlar için!

Güncelleme: 30.06.2014 16:38

cover

           Bu saatte uyuyamayanlar, maskesi buzdan olanlar, aşkla savaşanlar, gölge sevdalar ve şıpsevdi yürekler… Hayatın içinden, ta kendisinden, hatta biraz sizden biraz bizden, aşkın ve terk edemeyenlerin yüreğine şahit yepyeni bir albüm...      
         
           Koray Çapanoğlu yedi yeni şarkıdan oluşan ikinci stüdyo albümü olan "2" ile yeniden sevenleriyle buluşuyor. Tek şarkılık Single'lar yerine, yeniden albüm yapmayı tercih eden Koray Çapanoğlu, yeni albümünü kendi kurduğu yapım firması İda Production’dan çıkararak, aynı zamanda albümünün de yapımcılığını üstlendi.

           İlk albümü ''Çok da Umrumda''nın ardından yeni albümü ''2'' yayınlandığı andan itibaren pozitif tepkiler alan Koray Çapanoğlu, 1998 yılında ''Onno Tunç Beste Yarışması''nda birincilik kazandığı ''Şıpsevdi Yüreğim'' adlı şarkısını da yeni albümüne ekledi. Bu şarkının manevi anlamda kendisi için dönüm noktası olduğunu belirten Koray Çapanoğlu'nun ''2'' albümündeki bir çok beste de kendisine ait.

           Çalışmaları 11 ayda tamamlanan albümde Ali Tolga Demirtaş, Uzay Cengiz Ayna, Altuğ Bilsev, Emrah Karaca ile çalışan Koray Çapanoglu, aynı zamanda albümdeki tüm düzenlemelere de genç müzisyen Taylan Ayaz'la birlikte imza attı.
 
           ''2'' albümünün ilk klip şarkısı ise çok yakında çekimlerine başlanacak olan ‘’Bu Saatte Uyuma’’. Albümün diğer şarkılarına gelecek tepkilere göre kısa zamanda sırasıyla bir çok şarkıya klip çekilecek.


           İlk olarak geçtiğimiz hafta dünyanın en büyük dijital müzik platformu olan iTunes Store’da görücüye çıkan ‘‘Koray Çapanoglu 2’’, ön sipariş albüm listesinde yüzlerce albümü geride bırakarak ön siparişte en çok talep gören 6 albümden biri olmayı başararak, global iTunes Store ana sayfasında yer almayı başardı. Albüm, aynı zamanda tüm yerli ve yabancı dijital platformlarda anasayfadan yer almayı başardı.

 

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  Hakan Taşıyan'dan Samimi Açıklamalar!
  cover
  Berdan'dan Alişan'a Şaşırtan Hediye!
  cover
  İbrahim Tatlıses'in Acı Günü!
  cover
  Viyana’dan Köprü ve Ötesi Rüzgarı Geçti!