HABERLER

"Bir Varmış Bir Yokmuş" Film Müzikleri!

Güncelleme: 11.03.2015 11:58

cover

Mert Fırat ve Melisa Sözen’in başrollerinde yer aldığı, müzikleriyle çok konuşulan film Bir Varmış Bir Yokmuş’un müziklerin yer aldığı albüm Pasaj Müzik etiketiyle 6 Mart Cuma günü müzikseverlerle buluştu.

'Başka Dilde Aşk', 'Atlıkarınca' ve 'Erkek Tarafı' gibi başarılı filmlere imza atan İlksen Başarır ve Mert Fırat’ın merakla beklenen yeni filmlerinin özgün müziklerinde Bubituzak grubunun imzası yer alıyor.

10 şarkının yer aldığı ‘Bir Varmış Bir Yokmuş Film Müzikleri’ albümünde Bubituzak'ın film için özel olarak bestelediği 8 şarkı yer alıyor. Bu şarkılar arasından Biraz Unutmak İçin, Bana Göre Değil ve Ateş Olsan Mert Fırat tarafından seslendirilirken diğer 5 şarkıda da grup kendi performansını sergiledi.

Albümde Bubituzak besteleri dışında Mert Fırat, sözleri Murathan Mungan bestesi Sunay Özgür’e ait Müslüm Gürses’in ünlü şarkısı Nilüfer’i yeniden seslendirdi. Şarkının video klibi ilk üç günde 500.000 kişi tarafından izlendi. Ayrıca Özdemir Erdoğan'ın ünlü şarkısı Aç Kapıyı Gir İçeri’yi de Mert Fırat ve Melisa Sözen albüm için beraber seslendirdiler.

Duyduğu bir şarkının peşine düşen Nehir ile şarkıyı yapan Ozan'ın tüm zorluklara rağmen bitirmeyi başaramadıkları aşklarının hikayesinin anlatıldığı filmin başrollerinde Mert Fırat ve Melisa Sözen yer alırken onlara Hare Sürel, Judith Liberman, Derya Durmaz, Onur Şirin, Anıl Altınöz ve Göktay Tosun eşlik ediyorlar.

Kutu Film ve NuLook Production’ın yapımcılığında gerçekleştirilen Bir Varmış Bir Yokmuş’un görüntü yönetmenliğini Emre Tanyıldız yaptı.

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  Hakan Taşıyan'dan Samimi Açıklamalar!
  cover
  Berdan'dan Alişan'a Şaşırtan Hediye!
  cover
  İbrahim Tatlıses'in Acı Günü!
  cover
  Viyana’dan Köprü ve Ötesi Rüzgarı Geçti!