HABERLER

Bilgisayarınıza Whatsapp İndirin!

Güncelleme: 07.01.2015 12:49

cover

Whatsapp'ı kişisel bilgisayarda kullanmanın basit yolu...

WhatsApp'ı PC'de kullanmanın çeşitli yollarından biri de WhatsRemote isimli bir uygulama. Bakın bu uygulamayla Whatsapp'ı bilgisayarınızdan nasıl kullanabiliyorsunuz?

WhatsRemote, web tabanlı bir  WhatsApp istemcisi. WhatsRemote'un Android uygulamasını telefonunuza kurup, Google hesabınızla oturum açtıktan sonra PC'nizden web uygulamasına gidiyorsunuz. Ancak bazı uyarılara göre, bu işlemi yaptıktan sonra, gizlilik endişesi taşıyan insanların dikkatli olması gerekiyor.

Sadece root'lu telefonlarda çalışan WhatsRemote ile ekranınızın sol tarafında sohbetlerinizin tam listesini görebiliyorsunuz. Herhangi birine tıkladığınızda küçük bir pencere açılıyor ve burada klavyenizi ve yüz simgelerini kullanarak sohbete başlayabiliyorsunuz.

Kaç pencere açabileceğiniz, ekranınızın genişliğiyle sınırlı. WhatsRemote, yeni mesaj aldığınızda masaüstü uyarıları gösterebiliyor ve ses çalabiliyor. Uyarıların içinde mesajın kendisi de görünüyor.

WhatsRemote'un sorunları

Buraya kadar her şey yolunda gibi görünse de WhatsRemote'un çözülmesi gereken birkaç önemli problemi var;

-  WhatsRemote, ücretsiz olan WhatsApp'ın aksine 6 ay için 1,5 dolar ödeme gerektiriyor. Uygulamayı satın almadan önce 3 gün deneyebiliyorsunuz.

-  WhatsRemote ile yeni bir kişiyle sohbet başlatmanız mümkün değil, bunu telefondan yapmanız gerekiyor.

- WhatsRemote, resimleri ve videoları sohbet içinde değil, bir link yoluyla yeni bir sekmede gösterebiliyor.

- WhatsRemote, arkadaşlarınızın gönderdiği mesajları "okundu" olarak işaretlemiyor. Bunun için WhatRemote Android uygulamasını açıp "mark all read" düğmesine basabiliyor ve tüm mesajları okundu olarak işaretliyebiliyorsunuz.

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  İbrahim Tatlıses'in Acı Günü!
  cover
  Viyana’dan Köprü ve Ötesi Rüzgarı Geçti!
  cover
  Doğum Gününde Evlilik Sürprizi!
  cover
  İsviçre Köprü ve Ötesi İle Müziğe Doydu